www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Jihoafrická republika

Ubytování v Africe -kategorie a popis

Tak jak se vyvíjí turismus v Africe, tak se i rozšiřují možnosti ubytování. Jaký je mezi nimi rozdíl -např. mezi lodge a bush camp, tented camp nebo mobilní safari. Jak si vybrat.. Příklady uvádíme na Zambii. Výběr ubytování může ovlivnit kvalitu vaší zkušenosti. Možností je nepřeberně, až po sofistikované safari domy s moderními technologiemi od nejjednodušších tábořišť.

 

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Nejlepší kempy a lodge v Africe

Více než tři roky trvalo ohodnocování nejlepších kempů a lodgí v Africe, které splňují všechny podmínky udržitelného rozvoje, s důrazem na ekologii a začlenění místního obyvatelstva do provozu kempů a ochrany přírody.

 

Ubytování v Jihoafrické republice

V JAR najdete nejširší nabídku ubytování v celé Africe - od luxusních soukromých lodgí v soukromých rezervacích se zvířaty, moderní městské hotely, stylové lodge na venkově, farmy, golfové resorty, plážpové hotely ve městech a luxusní ubytovací zařízení u moře, po jednoduché i luxusnější penziony, ubytovací zařízení národních parků v chatkách i kempech, je tu i mnoho hostelů . V krátkosti ubytování všech kategorií se širokým výběrem.

 

Cape Diamond Hotel *** JAR

Cape Diamond Hotel *** JAR

Cape Diamond Hotel leží v centru Kapského Města nedaleko Greenmarket Square a Compnay Gardens, Cape Castle, 20 km od letiště. Je to luxusní butikový hotel, původně postavený ve 30.letech 20.st. prodejci diamantů.

 

Cape Town Hollow Boutique Hotel **** JAR

Leží v historickém jádru Kapského Města s výhledem na Company Gardens a na Stolovou horu, 20 km od letiště CPT.

 

Hollow on the Square Hotel *** - Kapské Město JAR

Hotel leží v centru Kapského města, nedaleko konferenčního centra a V+ A Waterfrontu, 25 km od letiště.

 

Protea Hotel Fire and Ice *** JAR

Hotel leží na úpatí Stolové hory, 20 km od letiště. Je to velmi moderní hotel vybavený nejmodernějšími technologiemi.

 

Four Rosmead **** JAR

Tento malý poklad leží na úpatí Stolové hory a nabízí 360° výhled na horu, Lions Head, Signal Hill, Table Bay a město.

 

The Cape Milner **** JAR

Hotel leží mezi Stolovou horou a luxusní čtvrtí Tamboerskloof jen několik minut od centra města, 20 km od letiště.

 

Waterfront Village ***** JAR

Hotel má krásný výhled na Stolovou horu a leží v zátoce Waterfrontu, blízko centra a konferenčního střediska, 20 km od letiště.

 

Southern Sun Waterfront Cape Town **** JAR

Hotel má dobrou polohu u vstupu do Victoria & Alfred Waterfrontu, 20 km od letiště. Je to moderní plně vybavený hotel s pěknými pokoji, restaurací, barem, fitness centrem, Utopia Faec and Body salonem, bazénem, businesscentrerm, Wifi, parkovištěm.

 

City lodge Victoria& Alfred Waterfront *** JAR

Hotel leží u vstupu do Waterfrontu a blízko centra a konferenční budovy, 22 km od letiště. V hotelu jsou výborné služby, je tu malý bazén, tělocvična, internet, kavárna a restaurace.

 

Protea Hotel Breakwater lodge Cape Town *** JAR

Hotel leží ve Waterfrontu, jenom 25 km od letiště. V 19.století to bývalo vězení, nyní nabízí pohodlné a levné ubytování v srdci Waterfrontu. Leží nedaleko pláží, centra a nejzajímavějších míst a letiště. Je tu výběr ze dvou restaurací - samoobslužný Stonebreakers Restaurant a s obsluhou Time- Out Café.

 

Victoria & Alfred Hotel Cape Town **** JAR

Luxusní hotel ležící ve známém Waterfrontu, 25 km od letiště. Z hotelu je vyhlídka na oceán a Stolovou horu. Je luxusní, elegantní a má neopakovatelnou atmosféru. Budova byla postavena v roce 1904 a v roce 1990 přestavěna na luxusní hotel. Leží na nejlepším místě ve Waterfrontu.

 

The Table Bay Hotel Cape Town ***** JAR

Leží na Quay 6 ve V+ A Waterfrontu, 25 km od letiště. Je to luxusní hotel. Má viktoriánskou eleganci a soudobý šarm, jsou tu i lázně, bazén a tělocvična. Z hotelu jsou nádherné výhledy na Stolovou horu, Robben Island a Atlantický oceán..

 

The Commodore Hotel Cape Town **** JAR

Hotel leží ve Waterfrontu v Kapském Městě, nabízí stylové ubytování a výborné služby v příjemném prostředí, 25 km od letiště.

 

The Portswood hotel Cape Town **** JAR

Leží v srdci Waterfrontu v blízkosti mnoha restaurací, nočních podniků, 25 km od letiště. Portswood hotel nabízí vynikající ubytování a má výborné služby, vyhlášená svou kvalitou je také zdejší restaurace Quarterdeck.

 

Ritz Hotel Cape Town *** JAR

Hotel se nachází v Sea Point, 300 metrů od pláže, má krásné výhledy na Atlantický oceán, 25 km od letiště. Leží v blízkosti mnoha restaurací, avšak i na střeše hotelu v 21.patře je vynijakící restaurant Top of the Ritz, restaurace se otočí každých 90 minut a nabízí se z ní nádherné výhledy na Stolovou horu, Robben Island a Waterfront. Je tu bazén a jacuzzi, terasa na slunění a Café Bar Ritz.

 

Protea Hotel President **** Cape Town - Bantry Bay JAR

Leží v srdci Bantry Bay a je odtud výhled na Atlantický oceán a Lion´s Head, 25 km od letiště.

 

Camps Bay resort *** Camps bay - Cape Town JAR

Camps Bay resort leží mezi pohořím Twelve Apostles a promenádou s palmami a bílými plážemi Atlantického oceánu, 30 km od letiště.

 

Steenberg Hotel ***** - u Constantia - Cape Town JAR

Hotel leží u golfového hřiště Steenberg Golf Estate na jedné z nejstarších vinných farem z roku 1682. Hotel je obklopen vinicemi v oblasti Constantia a leží na úpatí pohoří Steenberg v údolí Constantia, 38 km od letiště.

 

Grande Roche Hotel ***** - Paarl JAR

Je to historická vinná farma ležící na úpatí hory Paarl, v srdci kapských vinic, s krásnými zahradami, 55 km od letiště Kapské Město. Budova z 18.století je citlivě restaurována, je zde i konferenční centrum, 2 tenisové kurty, 2 bazény, kaple a business centrum. Najdete tu i saunu a masáže, páru. V hotelu najdete Bosmanś restaurant - vynikající restauraci, výběr z mnoha vín a profesionální služby. Nové Bistro Allgero je restaurace, kde podávají výborné večeře.

 

The Spier Hotel **** -Stellenbosch JAR

Hotel leží v srdci kapských vinic a je místem odkud se dá na vinice vyjíždět, je tu několik restaurací a je to celý komplex budov, leží 30 km od letiště. Spier nabízí autentickou zkušenost - od jídla až po venkovní aktivity, leží v krásném prostředí.

 

The Devon Valley Hotel **** Stellenbosch JAR

Leží na farmě SylvanVale Vineyard v srdci krásné krajiny vinic, 35 km od letiště. Devon Valley hotel získal několik ocenění za ubytování. Jsou zde dva bazény, jacuzzi, bezdrátový internet, ochutnávky vín. Jídla se podávají v Flavours Restaurant nebo na krásné terase.

 

D´Ouwe Werf **** Stellenbosch JAR

Historický venkovský hotel, nejstarší v Jižní Africe uprostřed Stellenbosche na Church Street, v blízkosti jsou restaurace, obchody, galeire, leží 30 km od letiště CPT.

 

Protea Hotel Dorphius **** - Stellenbosch JAR

Leží v srdci kapských vinic, je to butikový hotel, velmi klidný, 35 km od letiště CPT. Podávají se zde tradiční snídaně a lehká jídla v patiu. Večeře si lze dát v klasické restauraci s širokým menu.

 

Lanzerac Hotel a Spa -***** Stellenbosch JAR

Historický hotel leží u městečka Stellenbosch, v srdci vinic, 40 km od letiště Kapské Město.

 

Le Quartier Francais ***** - Franschhoek - JAR

Krásný hotel leží v kouzelné vesnici Franschhoek, v srdci vinic, 75 km od letiště Kapské Město.

 

Arabella Western Cape Hotel and Spa ***** u Hermanus - JAR

Luxusní hotel leží na statku Arabella Country Estate s výhledem na krásné laguny, jenom nedaleko od místa pozorování velryb v Hermanusu, Kapského Města a vinic. 70 km od letiště Kapské Město.

 

Windsor Hotel *** - Hermanus - JAR

Pobřežní hotel ideálně položený v rybářské vesnici Hermanus na kraji moře, 120 km od Kapského Města - letiště.

 

Auberge Burgundy **** - Hermanus - JAR

Pension leží nad starým přístavem v historickém Hermanusu, místě pozorování velryb. 70 km od letiště Kapské Město.

 

The Hideway ***** Swellendam - JAR

Luxusní venkovský pension v historickém městě Swellendam na N2, na poloviční cestě mezi Kapským Městem a Mossel Bay, na začátku Garden Route, 220 km od letiště Kapské Město.

 

Kagga Kamma Private Game reserve **** - Ceres - Cedrové hory - JAR

Lodge leží v krásné rezervaci v divočině jižně od Cedrových hor u Ceresu, 250 km od letiště Kapské Město.

 

Grootbos Private Nature Reserve ***** - Walker Bay - JAR

Leží vysoko nad zátokou Walker Bay a je to krásná přírodní rezervace - mořská a květinová. Nachází se mezi horami a mořem, 2 hodiny jízdy od Kapského města, 160 km od letiště.

 

Sanbona Wildlife Reserve ***** - u Montagu - JAR

Luxusní lodge leží na známé Route 62 mezi Montagu a Barrydale, 290 km od letiště CPT.

 

Aquila Private Game Reserve **** u Touws River - JAR

Rezervace leží na 4500 ha mezi horami, řekami a údolími, Aquila nabízí nejbližší možnost setkání se s Velkou pětkou od Kapského Města, 140 km od letiště.

 

Bay Lodge on The Beach **** - Mossel Bay - JAR

Okouzlující penzion ležící v Mossel Bay přímo u pláže, je ideálním místem na odpočinek a objevování Garden Route, 40 km od letiště George a 390 km od letiště Kapské město.

 

Protea Hotel Mossel Bay *** - Mossel Bay - JAR

Hotel leží v komplexu Musea Bartolomeu Diaze, proti starému Old Post Office Tree s výhledem na zátoku Santos a klidný přístav, leží na Garden Route mezi Kapským Městem a Port Elizbeth. 40 km od letiště George.

 

Port - Wine Guest House **** - Calitzdorp - JAR

Tradiční historický dům z roku 1830 ležící nedaleko městečka, 110 km od letiště George a 350 km od letiště Kapské Město.

 

The Queen´s Hotel **** Oudtshoorn - JAR

Historický butikový hotel ležící u Pštrosího muzea nedaleko mnoha obchodů se suvenýry a restaurací, 60 km od letiště George.

 

La Plume Guest House **** - Oudtshoorn - JAR

Tento luxusní pension leží na místě pštrosí a vinné farmy. 420 km od letiště Kapské Město 60 km od letiště George.

 

De Opstal Country Lodge **** -Oudtshoorn - JAR

De Opstal leží v krásném údolí Schoemanshoek Valley, 12 km od Oudsthoornu na hlavní silnici do Cango Caves, 60 km od letiště George.

 

Protea Hotel Riempie Estate *** - Oudtshoorn - JAR

Leží na kraji Oudsthoornu, asi 20 minut od jeskyní Cango Caves a blízko u pštrosí a krokodýlí farmy, 400 km od letiště Kapské Město a 60 km od letiště George.

 

Fancourt ***** - George - JAR

Komplex Fancourt patří k hlavním golfovým resortům v JAR, leží na úpatí pohoří Outeniqua, 7 km od letiště George.

 

Protea Hotel King George -**** George - JAR

Hotel ležící u golfového hřiště na úpatí pohoří Outeniqua s krásným výhledem na golfové hřiště George, 10 km od letiště.

 

Wilderness národní park ** - Wilderness - JAR

Leží 25 km od letiště Goerge a 315 km od letiště Port Elizabeth.

 

Protea Hotel Wilderness resort *** Wilderness - JAR

Vesnice Wilderness leží mezi řekou Kaaimans a národním parkem Wilderness v centru Garden route, 25 km od letiště George.

 

Knysna Hollow Country Estate ***- Knysna - JAR

Leží v blízkosti známé laguny v Knysně, 60 km od letiště George.

 

Knysna Log - Inn **** Knysna - JAR

Velmi pěkný dřevěný hotel leží ve středu Knysny, jen několik kroků od centra a přístavu, 75 km od letiště George.

 

Pezula Resort hotel a Spa - Knysna JAR

Nádherný resort Pezula leží u východní strany laguny v Knysně na Garden Route, resort má výhled na Indický oceán na jedné straně a na lagunu z druhé strany, 74 km od letiště George.

 

Plettenberg Park - u Plettenberg Bay - JAR

Malý exkluzivní hotel na pláži, nacházející se na soukromém pozemku 200 ha rezervace. Jsou odtud krásné výhledy na moře, leží jen několik minut od Plettenberg Bay na Graden Route, 100 km od letiště George.

 

The Plettenberg - Plettenberg Bay - JAR

Luxusní hotel na pláži je postaven na skalnatém výběžku a je odtud krásný výhled na moře, hory a zlatý písek pláže. 510 km od letiště CPT a 105 km od letiště George.

 

Protea Hotel Keurbooms River *** - u Plettenberg Bay - JAR

Leží u řeky Keurbooms asi 400 metrů od pláže, 110 km od letiště George a 10 minut od Plettenberg Bay.

 

Hog Hollow Country Lodge **** - u Plettenberg Bay - JAR

Leží na Garden Route v soukromé přírodní rezervaci s výhledem na původní prales, pohoří Tsitsikamma a údolí, 130 km od letiště George a 250 km od letiště Port Elizabeth.

 

Hunter´s Country House *****- u Plettenberg Bay- JAR

Luxusní butikový hotel leží mezi Plettenberg Bay a městečkem Knysna, kde je velká laguna a blízko původní prales, 90 km od letiště George a 230 km od letiště Port Elizabeth.

 

Tsitsikamma národní park - Tsitsikamma - JAR

Leží 195 km od Port Elizabeth, 68 km od Plettenberg Bay a 120 km od letiště George.

 

Protea Hotel Tsitsikamma Village Inn ***- Tsitsikamma- JAR

Historický hotel v srdci oblasti Tsitsikamma, patří ke skvostům Garden Route, 150 km od letiště George a 180 km od letiště Port Elizabeth.

 

The Sands @ St Francis *****- St Francis Bay - JAR

Africký plážový dům ležící v pěkné vesnici St Francis Bay, 750 km od Kapského Města a 100 km od Port Elizabeth.

 

The Beach Hotel ****- Port Elzabeth - JAR

Leží proti oblíbené pláži Hobie Beach a Shark Rock Pier, v blízkosti Boardwalk Kasina a zábavního centra, jen 5 km od letiště Port Elizabeth.

 

Addo Elephant National Park ** - Addo Elephant NP - JAR

Leží 72 km od Port Elizabeth v údolí řeky Sundays a pohoří Zuuberg, 75 km od letiště Port Elizabeth.

 

Zuurberg Mountain Village *** - u NP Addo Elephant - JAR

Lodge ležící v pohoří Zuurberg s výhledem na NP Addo Elephant, 75 km od letiště Port Elizabeth.

 

Gorah Elephant Camp -***** - soukromá koncese v NP Addo Elephant -JAR

Soukromá koncese leží v Národním parku Addo Elephant, 80 km od letiště Port Elizabeth.

 

Amakhala Game Reserve **** - u NP Addo Elephant -JAR

Luxusní safari lodge leží ve Východním Kapsku na řece Busman´s River na konci slavné Garden Route, 75 km od letiště Port Elizabeth.

 

Kwande Private Game reserve ***** - u Grahamstown - JAR

Luxusní safari lodge ležící na 22.000 ha v srdci Východního Kapska, 140 km od Port Elizabeth.

 

Shamwari Game Reserve ***** - u Port Elizabeth -JAR

Luxusní safari lodge v soukromé zvířecí rezervaci, 72 km od letiště Port Elizabeth.

 

Mbotyi River Lodge - Východní Kapsko - JAR

Komfortní lodge leží na místě, kde jsou výborné vycházky do okolí, mnoho ptactva a krásné pláže Wild Coast. Je tu 48 dvoulůžkových pokojů v bungalovech, které mají vyhlídku na moře, lagunu nebo do lesa.

 

Kariega Game Reserve ***** - u Kenton- On -Sea - JAR

Luxusní safari rezervace s Velkou pětkou, ležící 141 km od letiště Port Elizabeth a jen 15 minut od Kenton - On - Sea. Kariega leží ve vyhlášené nemalarické oblasti.

 

Augrabies National Park *** - Augrabies JAR

Poloha: V nádherném národním parku, vzdálenost od letiště Upington 120 kilometrů. Počet pokojů: 56 chatek (3 - 4 lůžkové) Vybavenost: Komfortně vybavené chatky s koupelnou, klimatizací, kuchyňkou. Popis: Národní park má rozlohu 41.676 hektarů. Řeka Orange River zde vytváří vodopád, padající do hloubky 60 metrů. Všechny pokoje mají výhled na řeku Orange. K dispozici: Safari, projížďky na horském kole, procházky kolem vodopádů.

 

Augrabies Falls National Park** - Augrabies - JAR

Krásný park o rozloze 48.000 hektarů leží 120 km od Upingtonu a 40 km severozápadně od Kakamas.

 

Kgalagadi Transfrontier Park ** - Kalahari - hranice Botswany - JAR

Nově otevřený přechod v Mata Mata, návštěvníci používající tento přechod zde tráví minimálně 2 noci, leží 260 km od letiště Upington v Severním Kapsku.

 

Protea Hotel Bloemfontein **** - Bloemfontein - JAR

Moderní městský hotel ležící v srdci města proti Universitě Svobodného Státu, 12,5 km od letiště Bloemfontein.

 

Golden Gate Highlands National Park *** u Clarens - JAR

Horský národní park ležící v horách Maluti na severu Svobodného státu, 20 km od Clarens, 390 km od letiště Johannesburg.

 

Holiday Inn Garden Court Bloemfontein *** JAR

Poloha: Bloemfontein, vzdálenost od letiště 10 kilometrů Kategorie: JAR : Bloemfontein a okolí Počet pokojů: 147 Vybavenost: Klimatizace, televizor, kávovar. Popis: Moderní hotel, spojený s nákupním střediskem, v blízkosti Nejvyšší soud, univerzita a přírodní rezervace. K dispozici: Restaurace a v zahradách bazén

 

The Balmoral **** Durban Golden Mile -JAR

Hotel u pláže s výhledem na pěší zónu a Indický oceán, leží i blízko centra města, 22 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel Edward **** Durban Golden Mile -JAR

Hotel u pláže v blízkosti centra, výstaviště, SunCoast Casina, uShaka Marine World dalších míst na zábavu. Hotel leží na bezpečném místě, 18 km od letště Durban.

 

Southern Sun North Beach ***- Durban Golden Mile -JAR

Hotel leží na Golden Mile, hned u North Beach, 20 km od letiště Durban.

 

Quarters Hotel ****- Durban Mornigside - JAR

Stylový hotel ležící v Morningside, pěkné předměstí známé svými krásně restaurovanými domy a vyhlášenými restauracemi, jen 2 km od pláže a 3 km od centra města, 25 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel Umhlanga *** Umhlanga Rocks - JAR

Tento hotel leží v srdci Umhlanga Rocks, 19 km od centra Durbanu, 38 km od letiště Durban.

 

Beverly Hills Hotel ***** Umhlanga Rocks - JAR

Luxusní plážový hotel leží přímo na Umhlanga Beach s výhledem na Indický oceán, 40 km od letiště Durban.

 

Zimbali Lodge ***** - Port Zimbali u Ballito - JAR

Leží v subtropickém pobřežním pásu KwaZulu Natal, 42 km severně od Durbanu a 58 km od letiště Durban.

 

Selborne Hotel - Spa- Golf Estate **** Pennington - JAR

Golfový resort na pobřeží Indického Oceánu, 60 km od letiště Durban.

 

Hartford House ***** - KwaZulu Natal Midlands - JAR

Venkovský dům na Sommerhill, jedna z nejslavnějšách farem s chovem koní, 140 km od letiště Durban.

 

Cleopatra Mountain Farmhouse ***** - Centrální Dračí hory - JAR

Toto místo oblíbené milovníky dobrého jídla leží v Dračích horách v údolí Kamberg u Giant´s Castle, 200 km od letiště Durban a 450 km od letiště Johannesburg.

 

Drakensberg Gardens Golf & Leisure resort *** Jižní Dračí hory - JAR

Horský resort ležící v jižní části Dračích hor v klidném údolí v krásné horské scenérii v blízkosti Underberg, 240 km od letiště Durban.

 

Giant´s Castle - střední Dračí hory - JAR

Horský resort - historická rezervace - leží v malebném údolí Centrálního parku Ukhahlamba Drakensberg, 220km od letiště Durban.

 

Didima Camp *** - severní Dračí hory - Ukhahlamba Drakensberg Park - JAR

Horský resort ležící v parku, 250 km od letiště Durban a 400 km od letiště Johannesburg.

 

Cathedral Peak Hotel ***- střední Dračí hory - JAR

Horský resort leží v parku Ukhahlamba, světové místo UNESCO, hotel je obklopen dramatickou horskou krajinou, 250 km od letiště Durban, 400 km od letiště Johannesburg.

 

Montusi Mountain Lodge **** - severní Dračí hory - JAR

Horský resort tvoří luxusní chatky s krásným výhledem na Dračí hory - Amphitheatre, leží v blízkosti Harrismith a Bergville, 280 km od letiště Durban a 360 km od letiště Johannesburg.

 

Protea Hotel Shakaland *** u Eshowe - JAR

Tradiční kulturní vesnice a hotel leží v horách Zululandu a má výhled na jezero Phobane Lake, 160 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel Simunye Zulu Village ***- u Melmouth - JAR

Kulturní vesnice a lodge ležící v údolí řeky Mfule River Valley, 20 km od Melmouth a 190 km od letiště Durban.

 

Makakatana Bay Lodge **** - iSimangaliso Wetland Park - JAR

Luxusní safari lodge ležící na březích jezera St.Lucia v místě Světového dědictví UNESCO, 270 km od letiště Durban.

 

Seasands Lodge & Conference centre **** - St Lucia JAR

Leží v tropických zahradách s krásným výhledem na mokřada a Indický oceán, 250 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel St Lucia *** - St Lucia JAR

Leží v St Lucia v parku Greater St Lucia Wetlands Park, světové místo dědictví UNESCO, 250 km od letiště Durban.

 

Lidiko Lodge ****- St Lucia - JAR

Lodge leží v St Lucia, kde je světové místo dědictví UNESCO, od letiště Durban asi 300 km.

 

Zululand Tree & Safari lodges **** - u Hluhluwe - JAR

Safari lodge leží na soukromé 1500 ha zvířecí farmě - Ubizane Wildlife rezervace u parku Hluhluwe Umfolozi a dalších soukromých rezervací, 270 km od letiště Durban.

 

Bonamanzi Game Park ***- u Hluhluwe - JAR

Leží v místě světového dědictví UNESCO na východních hranicích parku Isamgaliso Wetland Park, 20 mintu od parku Hluhluwe Imfolozi, 270 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel Hluhluwe *** - Hluhluwe - JAR

Leží v srdci Království Zulu na Elephant Coast mezi parkem Hluhluwe Imfolozi a St Lucia, 250 km od letiště Durban.

 

Hilltop Camp *** - Hluhluwe zvířecí rezervace - JAR

Leží v srdci Zululandu, vysoko na kopci s krásným výhledem na okolní kopce a údolí přímo v parku, 280 km od letiště Durban.

 

Hluhluwe River Lodge **** - u Hluhluwe - JAR

Luxusní safari lodge s výhledem na False Bay a záplavové pláně řeky Hluhluwe, součástí parku St Lucia. Leží 300 km od letiště Durban.

 

Phinda Private Game Reserve ***** - u Hluhluwe - JAR

Sousedí s iSamangaliso Wetland Park (St Lucia Wetland Park), leží v oblasti Maputalandu, provincie KwaZulu Natal, 320 km od letiště Durban.

 

Ghost Mountain Inn **** JAR

Leží na úpatí legendární Ghost Mountain,50 km od parku Hluhluwe Imfolozi,350 km od letiště Durban a 160 km od letiště Richards Bay.

 

White Elephant Safari Lodge and Bush camp ***** - Pongola game reserve - JAR

Leží na jihu krásné rezervace Pongola v severním Zululandu u hranic se Svazijskem, rezervace se rozkládá na západní straně pohoří Lebombo Mountains na březích jezera Jozini, 335 km od letiště Durban, 180 km od letiště Richards Bay a 490 km od letiště Johannesburg.

 

Ntshondwe Camp *** - Ithala Game reserve

Leží v hornaté trnité krajině severního KwaZulu Natal, 400 km od Durbanu.

 

Mkuze Falls Private Game Reserve ***** u Pongola -JAR

Luxusní safari lodge má idylickou polohu, ukryta je mezi stromy ve snadno přístupné divočině. Lodge leží u řeky Mkuze v severním Zululandu mezi Pongola a Nongoma, 390 km od letiště Durban.

 

Rocktail Bay Lodge a Rocktail Beach Camp *** - Maputaland Marine Reserve - JAR

Pobřežní lodge a kemp leží v nedotčené krajině Maputaland, v oblasti známé svými želvami, Rocktail Bay lodge se nachází 30 minut od Rocktail Beach Campu, 450 km od letiště Durban.

 

Thanda Private Game Reserve ***** - KwaZulu -Natal - JAR

Rezervace leží v severní části provincie a patří k nejlepšm s Velkou pětkou.

 

Thonga Beach Lodge***** - Kwa Zulu Natal - JAR

Thonga Beach Lodge leží na nedotčeném pobřeží Maputalandu, je to magické místo s krásnými plážemi, chráněnými korálovými útesy, pobřežními lesy a jezery. 430 km od letiště v Durbanu.

 

Mseni lodge - Sodwana Bay - JAR

Leží v Sodwana Bay, na severu Kwa Zulu Natal, nabízí pohodlné ubytování se stravováním i bez, leží jen několik minut od pláže.

 

Misty Mountain *** - Long Tom Pass -JAR

Misty Mountain leží v Long Tom Pass, v provincii Mpumalanga mezi Sabie a Lydenburgem na známé Panorama Route, 80 km od Phabeno Gate a 320 km od letiště JNB a 70km od letiště Mpumalanga.

 

Protea Hotel Kruger Gate **** - u brány Paul Kruger Gate - Kruger NP - JAR

Leží jen asi 100 metrů od brány Paul Kruger, vstupu do NP Kruger, 30minut jízdy od Hazyview a 4 hodiny jízdy od JNB, 85 km od letiště Mpumalanga.

 

Kruger Park Lodge **** - u Hazyview - JAR

Luxusní lodge v buši postavená na březích řeky Sabie, 10 minut od brány Phabeni, vstupu do NP Kruger, 70 km od letiště Mpumalanga.

 

Sabi River Sun *** -Hazyview - JAR

Leží na březích řeky Sabie v krásné krajině, 65 km od letiště Mpumalanga.

 

Protea Hotel Hazyview ***- Hazyview - JAR

Leží v srdci provincie Mpumalanga a jejím Lowveldu, 15 minut od NP Kruger, 50 km od letiště Mpumalanga.

 

Hippo Hollow Country Estate ****- Hazyview JAR

Leží u břehů řeky Sabie, 2 km od Hazyview, 60 km od letiště Mpumalanga.

 

Perry´s Bridge Hollow Boutique Hotel **** - Hazyview - JAR

Malebný hotel leži u koloniálního Perry´s Bridge Trading Post, jen několik minut od NP Kruger, 50 km od letiště Mpumalanga.

 

Pestana Kruger lodge **** Malalane - JAR

Tento safari resort s lázněmi leží 700 metrů od NP Kruger, brány Malalane. Lodge leží v zahradách s krásným výhledem na Crocodile River, 57 km od letiště Mpumalanga.

 

Serenity Forest Eco Reserve **** - u Malalane - JAR

Leží v romantické údolí v lese s výhledem na potůčky u Malalane, 19 km od NP Kruger, 70km od letiště Mpumalanga.

 

Kwa Madwala Private Game Reserve **** - u Malalane - JAR

Luxusní soukromá rezervace jižně od NP Kruger mezi Svazijskem a Mozambikem, 89 km od letiště Mpumalanga.

 

Kruger National Park **- Kruger National park - JAR

Národní park Kruger je obrovská oblast divočiny, táhnoucí se od dalekého severu na jih, v provincii Limpopo, sousedící se Zimbabwe, vpravo pak s Mozambikem, rozkládá se i v provincii Mpumalanga a táhne se skoro až ke Svazijsku. Jeho délka je neuvěřitelných 350 km. Klienti sem mohou jezdit po vlastní ose, vjezd je sem několika branami - na jihu Paul Kruger, Numbi, Phabeni, Malalane a Crocodile Bridge, ve střední části Orpen gate a Phalaborwa, Punda Mari a Pafuri brány jsou na severu.

 

Lukimbi Safari Lodge ***** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Rozkládá se na 15.000 hektarech nedotčené buše kolem břehů řeky Lwekahle River v jižní části NP Kruger, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Shishangeni private lodge **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Lodge leží v privátní koncesi v jihovýchodní části NP Kruger, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Camp Shonga **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Camp Shonga leží v privátní koncesi v jihovýchodním cípu NP Kruger, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Camp Shawu **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Camp Shawu leží v jihovýchodním cípu NP Kruger v privátní koncesi, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Rhino Walking safari - NP Kruger - JAR

Nabízí jedinečnou kombinaci safari vyjížděk za Velkou pětkou a několika denní pěší safari v NP Kruger. Má 15 km společnou hranici se Sabi Sand Private Game reserve. Leží 118 km od letiště Mpumalanga.

 

Tinga Private Game Lodge ***** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Luxusní safari lodge leží na břežích řeky Sabie, vynikající místo na pozorování zvířat v NP Kruger, 145 km od letiště Mpumalanga.

 

Jock Safari lodge **** - soukromá koncese v NP Kruger - JAR

Leží v jihozápadním cípu NP Kruger na soutoku řek Mitomeni a Binyamiti River, 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Little Jock ***** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Luxusní safari lodge na jihovýchodě NP Kruger na březích řeky Biyamiti, 1 km od Jock Safari lodge, 120 km od letiště Mpumalanga, 45 km od letiště Skukuza.

 

Singita Lebombo ***** privátní koncese v NP Kruger - JAR

Leží na 15.000 ha privátního území na východ od Satara v odlehlé východní části NP Kruger. Nachází se na útesu nad řekou N´wanetsi River, 30 km od přistávací plochy Satara a 30 minut letu od letiště Mpumalanga.

 

Singita Sweni ***** - privátní koncece v NP Kruger - JAR

Ve stínu porostů kolem řeky Sweni, Sweni lodge je prostorná a leží 30 km od přistávací plochy Satara a 30 minut letu od letiště Mpumalanga.

 

Imbali Safari lodge **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Luxsuní safari lodge leží u řeky Mwatswitswonto v srdci NP Kruger, jihovýhodně od brány Orpen, 75 km od letiště Hoeadspruit a 200 km od letiště Mpumalanga.

 

Hamiltons Tented Camp **** - privátní koncese v NP Kruger -JAR

Luxusní safari lodge ležící na březích jezera Ngwenyeni, 35 km jihovýchodně od brány Orpen, 75 km od letiště Hoedspruit a 200 km od letiště Mpumalanga.

 

Hoyo - Hoyo Tsonga Lodge **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Leží v privátní koncesi ve středu NP Kruger, jihovýchodně od Orpen gate, 75 km od letiště Hoedspruit a 200 km od letiště Mpumalanga.

 

Pafuri Camp **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Luxusní lodge leží na 24.000 ha koncese Makuleke v severní části NP Kruger, kde jsou hranice JAR, Zimbabwe a Mozambiku. Kemp leží u severního břehu Luvuvhu River, 200 km od letiště Polokwane a 650 km od letiště Johannesburg.

 

Savanna Private Game Reserve ***** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Leží v západním sektoru prestižní rezervace Sabi Sand Private Game reserve, 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Sabi Sabi Private Game reserve ***** - Sabi Sand rezervace - JAR

Nabízí jedinečnou zkušenost ze safari za Velkou pětkou, je tu výběr z luxusních kempů : Selati Camp, Bush Lodge, Earth Lodge a nový Little Bush camp. Leží v NP Kruger, 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Idube Private Game Reserve **** - Sabi Sand Private Game reserve - JAR

Luxusní safari lodge ležící ve světoznámé Sabi Sand Game Reserve, 115 km od letiště Mpumalanga.

 

Ulusaba Private Game Reserve ***** - Sabi Sand Private Game reserve -JAR

Velice luxusní lodge - Ulusaba se nachází v privátní rezervaci Sira Richarda Bransona v rezervaci Sabi Sand u NP Kruger, 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Inyati private Game Lodge *****- Sabi Sand Private Game reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží na březích řeky Sand River na 65.000 ha Sabi Sand private Game reserve u NP Kruger, 70 km od letiště Mpumalanga.

 

MalaMala Game reserve ***** - v oblasti NP Kruger -JAR

MalaMala Game reserve je nejstarší a největší privátní rezervace v JAR, nachází se na vynikajícím místě 19 km sdílí na východě neoplocené hranice s NP Kruger a na západě Se Sabi Sand Game reserve, 105 km od letiště Mpumalanga a 3 km od přistávací dráhy MalaMala.

 

Londolozi Private Game Reserve ***** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Londolozi je pokladem v srdci Sabi Sand Private Game, rozkládá se na obou březích řeky Sand River u NP Kruger, 127 km od letiště Mpumalanga.

 

Kirkman´s Kamp ***** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Luxusní lodge patří k nejoblíbenějším v Sabi Sand a je známa jako historický kemp ležící na rozloze 6.300 ha v jižní části rezervace Sabi Sand u NP kruger, 7 km od letiště Skukuza, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Chitwa Chitwa Private Game Lodge **** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Luxusní lodge ležící v severním sektoru Sabi Sand u NP Kruger. Je snadno přístupná po silnici nebo letecky z letiště Mpumalanga, 150 km od letiště Hoedspruit.

 

Elephant Plains Game Lodge **** - Sabi Sand Private Game lodge - JAR

Luxusní safari lodge leži v Sabi Sand privátní rezervaci u NP Kruger, 100 km od letiště Hoedspruit a 170 km od letiště Mpumalanga.

 

Djuma Game Reserve **** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Djuma je součástí Sabi sand, leží 90 km od letiště Hoedspruit.

 

Leopard Hills Private Game Reserve ***** Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge je postavena na kopci s výhledem na napajedlo a leží v malebném západním sektoru Sabi Sand Game Reserve u NP Kruger. Pozemky lodge se rozkládají na 10 000 hektarech Sabi Sand soukromé zvířecí rezervace. 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Shumbalala Game Lodge ***** u Hoedspruit - ThornyBush Game Reserve - JAR

Tato luxusní safari lodge ležící v srdci rezervace Thornybush u NP Kruger, žije zde Velká pětka, 20 km od letiště Hoedspruit.

 

Chapungu Luxury Tented Camp **** - u Hoedspruit - Thornybush Game Reserve - JAR

Leží u NP Kruger v rezervaci Thornybush, kde žije Velká pětka a mnoho dalších druhů zvířat a ptáků, 30 km od letiště Hoedspruit.

 

Jackalberry Lodge ***** - u Hoedspruit - Thornybush Game Reserve - JAR

Krásné severní Dračí hory tvoří pozadí pro tuto luxusní lodge, ležící v rezervaci Thornybush v provincii Limpopo, 25 km od letiště Hoedspruit a 200 km od letiště Mpumalanga.

 

Kapama Private Game Reserve ***** - u Hoedspruit - JAR

Krásná soukromá rezervace se třemi lodgemi Kapama Lodge, Kapama River Lodge a Buffalo Camp na 13.000 hektarech v údolí řeky Olifants u NP Kruger, s krásným výhledem na Dračí hory v blízkosti letiště Hoedspruit - 2 km.

 

Camp Jabulani ***** - u Hoedspruit - JAR

Luxusní safari lodge se safari na slonech leží v srdci soukromé rezervace s Velkou pětkou, 15 km od letiště Hoedspruit.

 

Honeyguide Tented Safari Camp **** u Hoedspruit - JAR

Sousedí s NP Kruger a leží mezi Timbavati a Sabi Sand - to je Manyeleti - rezervace s Velkou pětkou, jsou zde dva stanové kempy HoneyGuide Khoya Moya Camp a Honeyguide Mantobeni Camp, 60 km od letiště Hoedspruit.

 

Elandela Private Game Reserve **** - u Hoedspruit - JAR

Luxusní safari lodge v soukromé rezervaci u NP Kruger, s výbornou polohou u řeky Klaserie s krásným výhledem na Blyde River Canyon a Dračí hory, 7 km od letiště Hoedspruit.

 

Pondoro Game Lodge **** - Balule Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží u Olifants River v Balule Game Reserve v NP Kruger, 230 km od letiště Mpumalanga a 45 km od letiště Hoedspruit.

 

Kings Camp Private Game reserve ***** - Timbavati Private Nature Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží v Timbavati přírodní rezervaci, která je součástí Velkého NP Kruger, 32 km od letiště Hoedspruit.

 

Simbavati River lodge *** - Timbavati Nature reserve - JAR

Malý intimní kemp ležící na březích řeky Nhlaralumi v prestižní rezervaci Timbavati, kde žijí známí bílí lvi, Timbavati tvoří součást Velkého NP Kruger a sdílí s ním neoplocenou hranici. 42 km od letiště Hoedspruit.

 

Motswari Private Game Reserve **** Timbavati Private Nature Reserve - JAR

Luxusní lodge leží v Timbavati na březích řeky Sohebele River, 65 km od letiště Hoedspruit.

 

Royal Legend Safari lodge and Spa ***** - Timbavati Private Nature Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží na březích občasné řeky v Timbavati, která tvoří součást Velkého NP Kruger, 30 km od letiště Hoedspruit.

 

Sefapane Lodge and Safaris **** - Phalaborwa - JAR

Safari lodge leží v krásných zahradách, jen 1 km od brány Phalaborwa NP Kruger, 5 km od letiště Phalaborwa a 500 km od Johannesburgu.

 

Mapungubwe National park** - u Pontdrift - JAR

Světové místo dědictví UNESCO leží na hranicích JAR, Botswany a Zimbabwe na dalekém severu provincie Limpopo, 590 km od letiště Johannesburg.

 

Marataba safari company ***** - privátní koncese v NP Marakele- JAR

NP Marakele má velmi přístupnou a nádhernou krajinu, privátní koncesi tvoří 23.000 hektarů v krásném NP Marakele s Velkou pětkou, jsou zde dramatická pohoří a strže, buš, pláně a řeky. 300 km od letiště Johannesburg, 50 minut letu.

 

Entabeni Game Reserve ***** - oblast Waterberg -Limpopo JAR

Entabeni Safari Conservancy leží v místě světového dědictví UNESCO Waterberg Biosphere v oblasti Waterbergu, 285 od letiště Johannesburg.

 

Mabula Game lodge -**** - u Bela Bela (Warmbaths) - Mabula Game reserve - JAR

Leží v provincii Limpopo, jen 2 hodiny jízdy severně od Johannesburgu a 200 km od letiště v privátní Mabula Private Game reserve.

 

Kwafubesi tented safari Camp *** - u Bela Bela ( Warmbaths) - Mabula Game reserve-JAR

Leží v pohoří Waterberg, v provincii Limpopo v rezervaci Mabula, jen 2 hodiny od Johannesburgu, 200 km od letišt .

 

Ka´ Ingo Private Reserve and Spa ***** - Waterberg - JAR

Luxusní lodge nabízí 5* ubytování a jedinečné safari, jsou tu i lázně Zorgvliet Spa. Lodge leží v oblasti Waterbergu v provincii Limpopo, 285 km od letiště Johannesburg.

 

The Cabanas *** Sun City - JAR

Rozkládá se na mírných kopcích u jezera Sun City a je to hotel vhodný pro rodiny s dětmi. 291 km od letiště Johannesburg.

 

Sun City Hotel **** - Sun City - JAR

Hotel má výhled na známé golfové hřiště Gary Player Country Club Golf Course a jezero Sun City. 291 km od letiště Johannesburg.

 

The Cascades ***** - Sun City - JAR

Z hotelu je výhled na Cascades Lake a zahrady a na golfové hřiště Gary Player Golf Course. 291 km od letiště Johannesburg.

 

The Palace of The Lost City ***** - Sun City - JAR

Leží v kopcích pohoří Pilanesberg, je to jedinečné místo, kde najdete Sun City a Palace of Lost City, 291 km od letiště Johannesburg.

 

Ivory Tree Game Lodge ***** - NP Pilanesberg - JAR

Leží v severovýchodní části Pilanesberg Game Reserve, nejbližší brána je Bakgatla Gate. 200 km od letiště Johannesburg.

 

Kwa Maritane Bush Lodge **** - NP Pilanesberg - JAR

Luxusní safari lodge - Kwa Maritane - místo skály - leží na úpatí starého vulkánu v NP Pilanesberg s Velkou pětkou. 198 km od letiště Johannesburg.

 

Bakubung Bush Lodge **** NP Pilanesberg - JAR

Bakubung - znamená lidé nosorožce - luxusní lodge ležící v NP Pilanesberg, 203 km od letiště Johannesburg.

 

Tshukudu Bush lodge **** - NP Pilanesberg - JAR

Luxusní safari lodge ležící na kopci s nádherným výhledem na NP Pilanesberg, je zde i napajedlo u lodge. 203 km od letiště Johannesburg.

 

Madikwe River Lodge *** - Madikwe Game Reserve - JAR

Safari lodge ležící na březích řeky Groot Marico River v rezervaci Madikwe s velkou pětkou mezi Sun City a Botswanou, 350 km od letiště Johannesburg.

 

Impodimo Game Lodge ***** - Madikwe Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge ležící v Madikwe Game reserve o rozloze 75 000 ha, žije zde Velká pětka, nosorožec černý, gepardi a pes hyenovitý. 380 km od letiště Johannesburg.

 

Madikwe Safari Lodge ***** - Madikwe Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží v rezervaci Madikwe - v jedné z největších v JAR - 75.000 ha divočiny, 340 km od letiště Johannesburg.

 

Madikwe Hills Private Game Reserve ***** - Madikwe Private Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží v Madikwe Game reserve, v privátní části nedotčené divočiny ,kde jsou pláně plné divoké zvěře a kde kromě Velké pětky také žijí psi hyenovití. 330 km od letiště Johannesburg.

 

Jaci´s Safari and Tree lodges - Madikwe game reserve - JAR

Tyto lodge zcela předčí vaše očekávání, jsou velmi intimní, s důrazem na detail. Je to perfektní místo pro romantická safari, svatby v buši a líbánky.

 

Southern Sun O.R. Tambo Interbational Airport *** - Johannesburg - JAR

Hotel leží 500 metrů od letiště Johannesburg.

 

The Airport Grand**** - u letiště OR Tambo Airport Johannesburg - JAR

Ideální hotel na přenocování u letiště, asi 10 km od letiště Johannesburg.

 

Protea Hotel Wanderers **** - Johannesburg - Illovo - JAR

Moderní městký hotel ležící v pěkném předměstí Illovo, asi 4 minuty jízdy od hotelu je dálnice M1 se snadným přístupem na letiště a další místa, 28 km od letiště Johannesburg.

 

The Grace in Rosebank ***** - Johannesburg - Rosebank - JAR

Luxusní hotel ležící na předměstí Rosebank blízko Sandtonu, 30 km od letiště Johannesburg.

 

City Lodge Katherine Street Sandton - Johannesburg - Sandton - JAR

Hotel leží nedaleko dálnice M1, je odtud snadný přístup do centra Sandtonu, na Nelson Mandela Square a do Village Walk obchodů, kin a restaurací. 25 km od letiště Johannesburg.

 

The Michelangelo***** - Johannesburg - Sandton - JAR

Hotel má strategickou polohu s výhledem na náměstí Nelson Mandela Square, 26 km od letiště Johannesburg.

 

Lesedi African Lodge *** - Gauteng - Cradle of Humankind - JAR

Autentická kulturní vesnice leží v srdci Kolébky lidstva - světové místo dědictví UNESCO. Kulturní vesnice ukazuje tradiční způsob života těchto etnických skupin Jižní Afriky - Zulu, Sotho, Xhosa, Pedi a Ndelebel, 90 km od letiště Johannesburg.

 

Maropeng Hotel **** Magaliesberg - Cradle of Humankind - JAR

Maropeng hotel leží v blízkosti návštěvnického střediska Maropeng Visitors Centre a 10 km od Sterkfontein Caves, 90 km od letiště Johannesburg.

 

Mount Grace Country House a Spa ***** - Magaliesburg - JAR

Jen hodina jízdy od Johannesburgu nebo Pretorie, poklidné místo ležící v pohoří Magaliesburg, kolem je 10 akrů zahrad, 85 km od letiště Johannesburg.

 

Court Classique All - Suite Hotel **** - Pretoria - Arcadia- JAR

Leží v diplomatické čtvrti Arcadia, nedaleko Union Buildings, Pretoria Art Musea a sportovního stadionu 2010 - Loftus Versfeld Stadium, 45 km od letiště Johannesburg.

 

Protea Hotel Waterfront **** - Pretoria - Centurion - JAR

Leží mezi Pretorií a Johannesburgem u nákupního střediska Centurion Shopping Mall s restauracemi, bankami, kiny a nočními kluby, 50 km od letiště OR Tambo a 50 km od Lanseria Airport.

 

The Randburg Towers Hotel - JAR

Poloha : ve středu Randburgu, vzdáleného přibližně 30 km od mezinárodního johannesburgského letište a pouze dvě minuty od Randburg Waterfront, zábavního, restauračního a obchodního centra. Pokoje : 180 plně vybavených pokojů a 36 chatek s kuchyňkou, halou a koupelnou. Vybavenost : restaurace, bar, bazén a parkovací místa pro hosty.

 

Park Plaza Sandton *** JAR

Poloha: Sandton , vzdálenost od letiště Johannesburg 35 kilometrů. Počet pokojů: 138 Vybavenost: Kuchyňka s lednicí, klimatizace, televizor, koupelna s vanou a sprchou. Popis: Moderní městský hotel má tři trakty, leží v klidném prostředí. K dispozici: Terasy pro slunění, dva venkovní bazény, několik restaurací a barů s vynikající kuchyní, kryté parkoviště, příjemný servis.

 

Garden Court Southern Sun - JAR

Poloha: Johannesburg International Airport, 2 kilometry od letiště. Počet pokojů: 253 Vybavenost: Klimatizace, televizor, vysoušeč vlasů, kávovar. Popis: Moderní letištní hotel. K dispozici: Dvě restaurace, bazén, bezpečné parkování.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz