www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Maroko

AFRIKA - Cesty na míru
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Expedice auty 4x4 po Africe
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Aktivity v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Cesty na míru - základní informace (cm)

Neobávejte se ceny, pokud chcete poslat nabídku na cestu na míru, určitě budete příjemně překvapeni. Cesty na míru často vychází výrazně levněji než např. velké skupiny s průvodcem a zážitek z dovolené je mnohem lepší.

 

Wellness - Afrika

V poslední době se klade stále více důraz na mentální a fyzickou pohodu na cestách. Trh s wellness turistikou se stále více rozrůstá a Afrika má v tomto ohledu velkou naději, že se stane vyhledávaným kontinentem. Cesty do Afriky neznamenají je safari v autě, ale do programu lze zařadit mnoho aktivit, které Vám pomohou jak k duševní ,tak i fyzické regeneraci.

 

Nejlepší treky v Africe

V Africe máte možnost krásných treků v různé délce. Pěší výlety Vás přiblíží k přírodě a místním obyvatelům. Zde jen několik tras na ukázku:

 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Safari na koních v Africe

10 nelepších safari na koních v Africe najdete zde : http://magazine.africageographic.com/weekly/issue-49/10-best-horseback-safaris-africa/

 

Velký okruh Marokem 11 dní - 10 nocí /KTI/(pk)

V ceně je zahrnuto 10 nocí s polopenzí během celé cesty, doprava luxusním klimatizovaným busem z Casablancy do Casablancy, služby několikajazyčného průvodce, vstupy do památek, nosiči, spropitné v hotelích. Ubytování: Casablanca Idou Anfa, Rabat, Chellah, Fez: Pickalbatros, Erfoud - Belere, Ouarzazate - Berbere Palace 5*, Marrakesh - Atlas Asni, Essouaira - Atlas Essouaira and Spa 5* Příplatek za výlet do Merzouga písečných dun autem 4x4 (cca 500 CZK) Příplatek za plnou penzi 3600 CZK.

 

Klasický okruh Marokem z Casablancy 8 dní /KTI/(pk)

Velký klasický okruh vám nabídne přehled různých kultur, umění a krajiny. Cena zahrnuje: 7 nocí ubytování s polopenzí ve 4* nebo 5* hotelu, Diffa Fantasia večeře v Marrakesi, dopravu luxusním klimatizovaným busem, služby mnohojazyčného průvodce, vstupy do památeek a nosiče zavzadel, spropitné v hotelích. Hotely 4* - Casablanca Idou Anfa, Rabat Chellah, Fez -Pickalbatros, Marrakesh Atlas Asni Hotely 5* - Casablanca Sheraton, Rabat - La Tour Hassan, Fez -lLs meridines, Marrakesh- Atlas Medina and Spa

 

Marocká mozaika - 9 dní NOM/ NEMM (eu)

Cesta začíná a končí v Marakéši, 9 dní, 8 nocí, doprava, průvodce, 8x snídaně, 2x večeře.

 

Raftování na řekách v Africe

Není lepšího způsobu jak poznat africké řeky, než je sjet. Zde uvádíme deset nejlepších míst pro raftování/ sjíždění řek v Africe.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 

Marokem autem 4x4 - oázy, duny, poušť / KTI

Cena obsahuje: • ubytování s polopenzí • transport Land roverem 4x4 pd 3.-7. dne s několikajazyčným řidičem v průběhu programu, služby průvodce • transfer z a na letiště a prohlídku Marrakeshe luxusním vozem • výlet s přenocováním v poušti Merzouga (fakultativně) za příplatek 1.100 CZK • v každém městě Marrakesh, Zagora, Ouarzazate, Erfoud” vstupné do objektů dle programu, • služby nosičů • spropitné v hotelích a restauracích • asistenci *příplatek za obědy 2.100 CZK včetně Diffa Fantasia večeře v Marrakeshi

 

Cestování s dětmi v Africe

I v Africe najdeme mnoho destinací, kam lze cestovat s dětmi. Např. kapská oblast v Jižní Africe je ideální pro rodiny - je tu vše, není tu malárie. Východní Afrika je ideální pro kombinaci safari a pláž. Nejdříve se seznamte s destinacemi, které přicházejí v úvahu pro cestování s dětmi, v druhé časti Vám uděláme výběr podle věku dětí. S dětmi na safari: * safari vyjížďky by měly být max. dvě hodiny dlouhé * je dobré, aby děti s sebou měly papír a pastelky * hrajte si s nimi, kdo uvidí první zvíře * mějte stále dost tekutin a sušenek * když je to možné a povolené, vystupte z auta, nechte si děti pohrát s ostatními * nestěhujte se každý den * snažte se zastavit, když děti chtějí a je to možné * děti si užijí i své dalekohledy a kamery * nechte je sbírat semínka, kosti, ale vyhněte se věcem, které koušou a páchnou, pak si vždy umyjte ruce Můžeme Vám připravit speciální safari balíčky vhodné i pro děti na vybraných místech, která jsou pro děti vybavena. (Robin House, Luangwa safari house, Chongwe river safari house, Tangla house, Shiwa N´gandu v Zambii např.), Tinswalo v JAR a další.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz