www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Rwanda

Afrika -zájezdy na míru
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Speciální cesty v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Pronájem aut v Africe

V Africe Vám zařídíme jakýkoliv pronájem aut, za lepší ceny, než najdete na vyhledávačích, podmínky pronajmu vás nepřekvapí dodatečnými platbami: Zkušenost s pronájmem aut máme více než 25 let.

 

Wellness - Afrika

V poslední době se klade stále více důraz na mentální a fyzickou pohodu na cestách. Trh s wellness turistikou se stále více rozrůstá a Afrika má v tomto ohledu velkou naději, že se stane vyhledávaným kontinentem. Cesty do Afriky neznamenají je safari v autě, ale do programu lze zařadit mnoho aktivit, které Vám pomohou jak k duševní ,tak i fyzické regeneraci.

 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

5 dní - Rwanda gorily, Goma + sopka Nyiragongo DRC (pk)

Krátká, intenzivní poznávací cesta..... gorily ve Rwandě a sopka Nyiragongo v Demokratické republice Kongo. Cena obsahuje: dopravu na 5 dní s anglicky mluvícím průvodcem, plná penze a ubytování, permity na gorily, výstup na sopku Nyiragongo s kempovou výbavou a jídlem, letištní transfery.

 

Co vidět ve Rwandě -zájezd na míru do Rwandy

Zde je ukázka 3 itinerářů na 3-4 dny, 7 dní a 14 dní: Kigali a horské gorily - 3 dny Objevování primátů - 7 dní - Kigali, Parc National des Volcanos, Nyanza a Huye, Parc National Nyungwe Velká cesta Rwandou - 14 dní - Kigali a Nyabarongo Wetlands, Rubavu a Lake Kivu, Parc National des Volcanos, Karongi a Parc National Nyungwe, Nyanza a Huye, Parc National de L´Akagera

 

Poznávací cesta Rwandou 10 dní ZC (p)

Během desetidenní cesty Rwandou můžete poznat nejkrásnější místa Rwandy, v ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, vstupy do parků a muzeí, povolení na gorily, služby anglicky a francouzsky mluvícího průvodce.

 

Krásy Rwandy 7 dní ZC (p)

Během sedmidenní cesty se podíváte na nejkrásnější místa Rwandy. K dispozici jsou dva typy ubytování levnější a komfortnější. V ceně je zahrnuto vše podle itineráře, plná penze, ubytování, doprava s průvodcem/řidičem, vstupy do muzea a parků + permity na gorily. Doprava autem 4x4, průvodci hovoří anglicky a francouzsky.

 

Gorily ve Rwandě + Lake Kivu 4 dny ZC (p)

Nejznámější místa Rwandy objevíte při tomto krásném výletu do Rwandy. Cena zahrnuje: permity na gorily, povolení na golden monkeys, plná penze a ubytování, doprava 4 dny v autě 4x4, včetně služeb popsaných v itineráři.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 

To nejlepší z Rwandy - 14 dní UD (p)

V ceně zahrnuto: * letištní transfery * 13 nocí ubytování se snídaní * doprava autem 4x4 * služby profesionálního průvodce * vstupy do parků * safari * 2 plavby lodí * stopování šimpanzů v Nyungwe Forest

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz