www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Zájezdy na míru do Afriky
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Luxusní cesty na míru - Afrika
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Poznávací cesta Rwandou 10 dní ZC (p)

Rukari

Termín zájezdu:

kdykoliv na vyžádání

 

Cena zájezdu:

cena na osobu při 2 osobách od 64.400 CZK na vyžádání + letenka dle nabídky + vízum do Rwandy 30 USD předem on-line(platí se na místě)

 

Během desetidenní cesty Rwandou můžete poznat nejkrásnější místa Rwandy, v ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, vstupy do parků a muzeí, povolení na gorily, služby anglicky a francouzsky mluvícího průvodce.

Itinerář:

1.den: Uvítání na letišti a transfer do hotelu, večeře a ubytování v hotelu v Kigali.

2.den: Dnes Vás čeká cesta na jihozápad země, zastavíte v městečku Nyanza a navštívíte repliku královského paláce v Rukari, pak se vydáte do Butare a navštívíte národní muzem, kde se dozvíte mnoho o historii země z obrázků a předmětů v muzeu. Pak se vydáte dále na jih do Nyungwe Natural Forest Park. Ubytování a večeře v Gisakura Guesthouse.

3.den: Po snídaní půjdete na trek za šimpanzy, vrátíte se do pensionu na oběd a odpoledne navštívte Gisakura - továrnu na zpracování čaje. Zde se seznámíte s procesem zpracování čaje. Večeře a ubytování v Gisakura Guesthouse.

4.den: Ráno navštívtíte vodopády Kamiranzovu pěšky, cesta v lese trvá asi 4 hodiny, vrátíte se do hotelu na oběd, pak cesta do Kibuye, po obědě odpočinek u jezera Kivu. Ubytování a večeře v Kibuye.

5.den: Po snídani návštěva památníku genocidy Bisesero, který je symbolem hrdinství lidí, kteří byli zabiti při ochraně vlastních životů. Také se podíváte na krásné místo s čajovými plantážemi v Sovu. Oběd v Bethania, odpoledne cesta do Gisenyi, kam dorazíte před setměním. Pojedete přes vesnice s banánovníky, čajovníky a kávovníky. Setkáte se s místními lidmi. Večeře a ubytování v Gisenyi.

6.den: Dnes se vydáte na plavbu po jezeře na malé ostrovy, prohlédnete si městečko Gisenyi, odpoledne pojedete do Kinigi, kde bude probíhat trek za gorilami. Ubytování v hotelu, cesta při západu slunce kolem jezer Burera a Ruhondo, tato jezera jsou obklopena vulkány a jsou tu krásné výhledy, místní Vám předvedou tance ve Volcano Camp. Ubytování a večeře v Kinigi.

7.den: Brzy ráno se vydáte do turistické kanceláře, kde se krátce seznámíte s trekem, v 7.00 pak bude Váš začátek treku za gorilami, řidič Vás odveze na úpatí vulkánu a zde za doprovodu průvodců, kteří jsou spojeni vysílačkou se stopaři, začne vaše cesta, která může trvat 3-6 hodin, podle toho, kde se gorily nacházejí a jak rychle se pohybují. Po návratu Vás řidič vezme na oběd a pak se vydáte na cestu do Kigali, kam dorazíte kolem 5 hodiny. Večeře ve stylové africké restauraci, ubytování hotel Kigali.

8.den:
Z Kigali se vydáte ráno na jih země a navštívíte vodopády Rusumo, vrátíte se zpět kolem trhu s řemeslnými výrobky Imigongo, také uvidíte jak se barví látky přírodními barvivy. Cesta do Národního parku Akagera, kam dorazíte na oběd - v Akagera Game lodge, odpoledne plavba na lodi na jezeře Ihema, dostanete se i na malý ostrov Nyirabuyoro, který je rájem pro ptáky. Ale jsou tu i krokodýli a hroši. Večeře a ubytování v parku.

9.den: Po snídani se vydáte na celodenní safari, zde s místním průvodcem začne dlouhý okruh parkem. Uvidíte několik jezer, ale i savanu a kopečky, zde žije mnoho zvířat a ptáků, kromě slonů, žiraf, opic, bůvolů, hrochů i mnoho druhů antilop. Piknik oběd s krásným výhledem na jezera. Po odpoledním safari pak výjezd severní branou, návrat do Kigali kolem 17 hodiny, večeře a ubytování Kigali.

10.den: Prohlídka Kigali a transfer na letiště.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2020:
Copyright © 2020 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz