www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Jihoafrická republika, Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)

AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
Všechny zájezdy
 
 

Jihoafrické překvapení - Jižní Afrika za fantastickou cenu 15 dní TH (pk)

Jihoafrické překvapení - Jižní Afrika za fantastickou cenu 15 dní TH (pk)

Poznávací zájezd za bezkonkurenční cenu! Nejzajímavější místa: * Panorama Route - Blyde River Canyon a God´s Window * den na safari v NP Kruger * návštěva tradičních afrických trhů ve Svazijsku * prohlídka St. Lucia - místa světového dědictví UNESCO * město Durban a jeho rozmanitá kultura * odpočinek a vycházky v majestátných Dračích horách * cesta přes provincii Eastern Cape * návštěva NP Tsitsikamma * prohlídka jeskyní Cango Caves a návštěva pštrosí farmy v Oudsthoorn * Kapské Město Cena zahrnuje: dopravu mikrobusem nebo 16-18 místným minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3-4* hotelích, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 14 x snídaně a 4x večeře transfer z letiště po příjezdu (shuttle od 6.15 do 22.45 1.den) dopolední safari v NP Kruger nosiče prohlídka East London a Port Elizabeth

 

Divočina Národního parku Kruger - 4 dny TH (pk)

Divočina Národního parku Kruger - 4 dny TH (pk)

Nejzajímavější : * všechna safari v otevřených autech * auta jsou vybavena vysílačkou a mají lepší možnosti pozorování zvířat * výborná příležitost k fotografování * informace od vysoce kvalifikovaných průvodců Cena zahrnuje : dopravu v klimatizovaných mikrobusech a v otevřených 10ti místných safari autech služby profesionálního průvodce ubytování v dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 2x večeři, 2x snídani nosiče vstup do NP Kruger Poznámka: autobus přijíždí do JNB až v 19.00, pobyt si lze prodloužit o další noc v NP Kruger i více. Lze také letět na letiště v Mpumalanga a zpět. Varianty na vyžádání.

 

Velkolepá Garden Route - 4 dny TH (pk)

Velkolepá Garden Route - 4 dny TH (pk)

Nejzajímavější místa: * návštěva pštrosí farmy * jeskyně Cango Caves * z George do Knysna po méně známé cestě * odpoledne v Knysna Cena zahrnuje : dopravu mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování 3-4*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 3x snídaně 1x oběd 1x večeře nosiče Poznámka : pokud je cesta průjezdná, jede se po dobrodružnější trase, jinak podél pobřeží přes Plettenberg bay. Lze zajistit pobyt a výlety před nebo po cestě (vinice, Kapský poloostrov). Lze jet také s německým průvodcem ve čtvrtek.

 

Krásná Garden Route - 4 dny TH (pk)

Krásná Garden Route - 4 dny TH (pk)

Nejzajímavější mista : * procházka NP Tsitsikamma známém starými stromy * plavba na trajektu do přírodní rezervace Featherbed, která leží ve vstupu do laguny v Knysna * jeskyně Cango Caves a krápníkové formace * návštěva pštrosí farmy * nejlepší pozorování velryb z pevniny - Hermanus (od července do listopadu) Cena zahrnuje : dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování 3-4*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 3x snídaně, 2x oběd a 1x večeře nosiče Možnost fakulativních zájezdů před a po této cestě zajistíme.

 

Kouzelná Garden Route - 6 dny TH (pk)

Kouzelná Garden Route - 6 dny TH (pk)

Nejzajímavější místa : * pštrosí farmy * jeskyně Cango Caves a krápníkové formace * plavba lodí do rezervace Featherbed ve vstupu do laguny v Knysna * procházka Tsitsikamma Forest se starými stromy Cena zahrnuje : dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování 3-4*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 5x snídaně, 1x oběd nosiče Před i po této cestě zajišťujeme program v Kapském Městě a Port Elizabeth.

 

Kruger a království - 7 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa: * návštěva Pilgrim´s Rest * prohlídka Blyde River Canyon a God´s Window * safari v otevřených autech v NP Kruger * kulturní zážitek ze Svazijska * návštěva tradičních trhů * plavba lodí po jezeře St. Lucia Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3* - 4* hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 6 x snídaně, 1 x oběd, 1 x večeře nosiče vstup do NP Kruger

 

Z pobřeží do NP Kruger – 7 dní TH (pk)

Objevte poklady a shon multikulturního města Durban a následně přes Svazijsko a Mpumalanga do národního parku Kruger. Bude to opravdu královských sedm dní, během kterých se podíváte na některá z nejzajímavějších míst Jihoafrické republiky a budete mít možnost pozorovat Velkou pětku v NP Kruger. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3* - 4* hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 6 x snídaně, 2 x oběd, 5 x večeře nosiče vstup do NP Kruger Poznámka: cesta začíná v Durbanu a končí v Hoedspruit's Eastgate Airport odkud se létá do Johannesburgu.

 

Dobrodružství v jihoafrické divočině - 5 dní TH (pk)

Africké dobrodružství přes exkluzivní soukromou rezervaci i světově známý národní park Kruger. Podíváte se také na Panorama route a budete mít příležitost pozorovat zvířata. Cesta je s anglicky mluvícím průvodcem. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3* - 4* hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 4 x snídaně, 1 x oběd, 2 x večeře nosiče vstupy do parků

 

Po stopách lidu Zulu - Jihoafrická republika - 6 dní TH (pk)

Během šesti fascinujících dnů budete mít příležitost rozkrýt něco málo z přírodní a kulturní historie Jižní Afriky, tak, jak byste to nečekali. Nebude to nudná přednáška z dějepisu, ale živé divadlo, kde budete vy sami jedním z herců. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3* - 4* hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 5 x snídaně, 1 x oběd, 2 x večeře nosiče vstupy do parků

 

Tři země - divočina a moře - 8 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa : * Velká pětka v NP Kruger * prohlídka Maputo * volný den na krásných plážích v Mozambiku * návštěva rezervace Hluhluwe-Imfolozi známé svými nosorožci * plavba lodí po jezeře St.Lucia * prohlídka dolu Ngwenya Mine, nejstarší důl na světě, 42 tisic let př.n.l. Cena zahrnuje : dopravu speciálně upraveným autem 4x4 4/10 místné safari auto služby profesionálního průvodce v Kruger NP, Mozambiku, St.Lucia a Svazijsku ubytování s příslušenstvím, 3* dvoulůžkové pokoje v Mozambiku a Svazijsku pokoje s větráky na stropě 5x snídaně, 1x oběd, 2x večeře nosiče vstup do NP Kruger a Hluhluwe-Umfolozi minimálně 2 osoby, max.10 osob ve skupině Cena nezahrnuje: vízum do Mozambiku cca 30 EUR platí se na místě

 

Svět v jedné zemi - 14 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa: * návštěva Panorama Route * prohlídka Blyde River Canyon a God´s Window * safari v otevřených autech v NP Kruger * tradiční africké trhy a kultura ve Svazijsku * plavba lodí po Lake St. Lucia * návštěva NP Tsitsikamma - staré stromy * plavba lodí po laguně v Knysna * jeskyně Cango Caves a pštrosí farmy * pozorování velryb v Hermanus (od července do listopadu) Cena zahrnuje: dopravu v klimatizovaných mikrobusech nebo 18ti místních minibusech služby anglicky mluvícího průvodce ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 3*- 4* 13 x snídaně, 3 x oběd, 3 x večeře hotelové nosiče transfery vstup do Kruger NP Letenky nejsou v ceně, zajistíme. Vnitřní přelet mezi Durbanem a Port Elizabeth není v ceně, doporučuje se rezervovat let v 9.15 a přílet do PLZ v 10.35, 8.den se odjíždí z PLZ mezi 11.-12 hodinou.

 

Kapsko a divočina - 6 dní TH (pk)

Navštívíte nádherný Kapský poloostrov, vinice a další symbol JAR - Krugerův národní park, kde žíje Velká pětka v nekonečné buši. Zvířata budete pozorovat z otevřených safari aut. Uvidíte dva kontrasty této nádherné země. Cena zahrnuje: dopravu minibusy a otevřenými safari auty, služby profesionálních průvodců v Kapsku a Krugerově NP, ubytování v pokojích s příslušenstvím 3*, strava 5x snídaně, 2x večeře transfery z/na letiště vstup do NP Kruger Cesta může být pojata i v obráceném sledu, vnitřní přelet není zahrnut v ceně - přelet na 4.den mezi CPT - MQP (Mpumalanga letiště) by měl být s příletem do 12.45. Odjezdy jsou denně.

 

Divočina a Kapské Město - 8 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa : * hledejte Velkou pětku v otevřených autech v NP Kruger * krásné scenérie Mysu Dobré naděje * ochutnávky vín ve známých vinařských podnicích Cena zahrnuje: dopravu v klimatizovaném mikrobuse nebo minibuse a safari v otevřených autech služby profesionálního průvodce ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 3-4* 7x snídani, 2x večeři letištní transfery nosiče vstup do NP Kruger Cesta může být provedena v obráceném sledu, začátek v Kapském Městě a konec v Johannesburgu. Vnitrostátní let je 5. den, je možné ho zajistit.

 

Diamantová kolekce TH (pk)

Pokud nechcete jet se skupinou, nabízíme Vám i možnost zcela privátní cesty s vlastním řidičem, který je vám kdykoliv k dispozici během celé Vaší cesty. Můžete mít např. z diamantové kolekce - 4 dny Kapsko - včetně vinic, Montagu, Hermanus nebo To nejlepší z Garden Route na 4 dny. Zvířecí království - Kruger - soukromé rezervace, Panorama Route na 56 dní. Nádhery Kwa Zulu Natal - Durban - Dračí hory - severní Zululand - Durban Nebo návštěva krásných míst v Namibii, také s řidičem na privátní cestě.

 

Dobrodružství pro rodiny s dětmi - rodinné safari - 11 dní TH (pk)

Při této cestě si každý člen rodiny užije nádhernou krajinu, vynikající jídlo, divoká zvířata a jejich interakce s nimi, různá prostředí voda, pláže, farmy, akvária atd.. Každý den objevíte něco nového, což se líbí hlavně dětem. Vydáte se na horu, podíváte se na Kapský poloostrov, budete pozorovat lachtany a tučňáky. S podmořským světem se seznámíte v Two oceans aquarium, uvidíte také orly a gepardy. Dostanete se do jeskyní Cango Caves a budete obdivovat krásné jeskynní útvary. Navštívíte pštrosí farmu, podíváte se do útočiště slonů u Knysny. Po krátké cestě také navštívíte Ptačí ráj (Birds of Eden), Národní park Addo Elephant s velkými stády slonů. Tato cesta je speciálně připravená pro rodiny s dětmi, tak aby měly děti po celou dobu zábavu a objevovaly stále něco nového. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným minibusem služby profesionálního průvodce ubytování v rodinných pokojích s příslušenstvím strava 10x snídaně, 4x oběd a 2x večeře nosiči Odjezd v sobotu z Kapského Města, konec cesty v Port Elizabeth v úterý.

 

Nejlepší z JAR - 12 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa: * návštěva pštrosí farmy, jeskyně Cango Caves * NP Tsitsikamma Forest * plavba lodí po jezeře St. Lucia * hledání Velké pětky v soukromé rezervaci v Kruger NP * návštěva Blyde River Canyon a God´s Window Cena zahrnuje : Doprava klimatizovanými mikrobusy, služby profesionálního průvodce, ubytování 4-5*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, soukromé lodge, 11 x snídaně, 3 x oběd, 4 x večeře, nosiči, vstup do NP Kruger. Poznámka : vnitrostátní let není v ceně (zajistíme), všechny odjezdy jak v angličtině, tak v němčině - zadejte si sami preferenci. Zajístíme balíček na 3 noci v Kapském Městě před odjezdem včetně programu (Kapský Mys, vinice, transfer/ubytování, např. Radisson hotel nebo podobné)

 

Velkolepá Jižní Afrika - 15 dní TH (pk)

Cesta začíná v Kapském městě - v jedné z nejpřitažlivějších destinací na světě. Je to skvělý počáteční bod pro tuto jedinečnou cestu po Jižní Africe - od oceněných vinic, přes květinová království, až k uchvacujícím horám a nádhérnému pobřeží. Tato cesta vedoucí po Garden route vás jednoduše uchvátí. Cena zahrnuje : dopravu mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování 3-4*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 14x snídaně 2x oběd 4x večeře nosiče Cena nezahrnuje : přelet z Port Elizabeth do Durbanu přelet z Hoedspruit's Eastgate Airport do Johannesburgu Poznámka: cesta začíná v Cape town a končí v Hoedspruit's Eastgate Airport odkud se létá do Johannesburgu.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz