www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Jihoafrická republika, Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI

AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
Všechny zájezdy
 
 

Jižní Afrika - 18 dní z Johannesburgu do Kapského Města /DRI

Jižní Afrika - 18 dní z Johannesburgu do Kapského Města /DRI

JAR nabízí krásné scenérie, mnoho zvěře, rozličné kultury, výbornou infrastrukuru a zdravé podnebí. Rozmanitá krajina - nedotčené pobřeží, vysoké hory, různé ekosystémy, přírodní rezeravce. Ubytování kombinace lodge, chatky a kempy. Nejvýznamější body: pěší safari za Velkou pětkou, safari v otevřených autech, parky a rezervace, NP Kruger, rezervace Hluhluwe, Dračí hory, Svazijské království, kapská vinná farma, pobyt na farmě v Karoo, africká kultura, Garden Route, Vydří stezka, Kapské Město, výstup na Stolovou horu, nedotčené pláže, kultura Bušmenů. Fakultativně: plavba na moři na kajaku, bungee jumping, jízda na ponících, noční safari v Krugeru, jízda na horském kole v lese, plavba na lodi v Knysně. Strava, vstupy a doprava dle rozpisu v itineráři.

 

Kruger Park - 5 dní safari /DRI

Kruger Park - 5 dní safari  /DRI

Mpumalanga je oblastí velkých kontrastů - na východě je ohraničena původním lesem s vodopády a pak se svažuje do nížinné savany. Jsou zde dobře známé soukromé rezervace a Národní park Kruger. Strávíme čas jak v parku, tak ve vlastní soukromé rezervaci, kde půjdeme na pěší safari a čeká nás i safari v autech. Ubytování 5 nocí v lodge. Hlavní body cesty: vycházky v lese, safari v otevřených autech, soukromá rezervace, NP Kruger, exkluzivní lodge v buši, Pilgrim´s Rest, Dračí hory, Blyde River Canyon, noční safari, safari v NP Kruger, fakultativně noční safari v NP Kruger. Strava a ubytování dle rozpisu.

 

Z Kapského Města do Johannesburgu - 24 dní kempové safari přes Victoria Falls /DRI

Tato cesta začínající v dynamickém Kapském městě vás zavede do namibské pouště, dále do divočiny Botswany a Zimbabwe. Během této cesty uvidíte to nejlepší z tohoto regionu. Je to cesta mnoha kontrastů, během které si užijete jízdu po řeče Orange river, výstup na písečné duny nebo safari v nejlepších parcích Afriky. Ubytování kombinace lodge, chatky a kempy. Nejvýznamější body: Stolová hora, výlet na kanoích na Orange river, výstpu na písečné duny, Victoria Falls, výlet na lodích v NP Chobe, poušť Namib, NP Etosha, NP Matobo, Delta Okavango, noční projížďka pouští, vyjížďka v otevřených autech 4x4 do Sossusvlei, pěší stopování nosorožců. Fakultativně: letecké safari v Okavango deltě, projížďka na čtyřkolkách, bungee jumping, raftování, potápění, výlet na lodi. Strava, vstupy a doprava dle rozpisu v itineráři. Pokud bude nutné se z nějakého důvodu vyhnout Zimbabwe, prostě se na tuto část cesty vrátíme do Botswany.

 

Botswana - 16 dní kempové safari z JNB do JNB / DRI

Na první pohled se zdá Botswana placatá, avšak na severu leží krásné vodní kanály Okavanga se zelenými úrodnými pláněmi, voda vtéká přímo do moře písku - pouště Kalahari a tvoří jedinečnou krajinu, domov krásné fauny a flóry. Skoro čtvrtina země jsou chráněná území nedotčené divočiny a známá jako jedno z nejlepších míst na pozorování zvěře v Africe. Nabízíme dvě varianty safari do této oblasti, které pokrývají Makgadikgadi solné pánve, Deltu Okavanga, Moremi/Chobe, Savuti a Victoria Falls. Tato cesta nabízí fotografům a milovníkům přírody jedinečný zážitek. Hlavní body: safari v otevřených autech, kempování v divočině, solné pánve, NP Victoria Falls, pěší safari, let do delty Okavanga, privátní kemp v srdci delty, NP Moremi /Chobe, řeka Chobe, Savuti. Fakultativní aktivity: rafting, bungee jumping, další let nad Okavangem, plavba při západu slunce na Zambezi. Strava, ubytování dle rozpisu. 2 noci ubytování v lodge, 11 nocí v kempu, 2 noci ubytování v chatkách

 

Zimbabwe - 16 dní kempové safari z JNB do JNB / DRI

Zimbabwe, bezpochyby jedna z nejkrásnějších zemí na jížní polokouli, se může chlubit pozoruhodnými zajímavosti, které zahrnují starobylé ruiny, největší africkou řeku a velký počet rezervací a parků, jako i výbornou turistickou infrastrukturu a přívětivé místní obyvatele. Tato cesta je především kempové safari s omezeným pohodlím, ale neomezeným dobrodružstvím. Pružnost a otevřená mysl jsou zde velmi důležité. Hlavní body: starobylé památky, procházky v horách, africká kultura, safari na řece Zambezi, rezervace Save River, projížďka lodí na jezeře Kariba, Victoria Falls, pěší safari, safari v otevřeném autě 4x4, Hwange, NP Matobo, stopování nosorožců. Fakultativní aktivity: rafting, bungee jumping. Strava, ubytování dle rozpisu. 3 noci ubytování v lodge, 12 nocí v kempu

 

Namibie - 16 dní kempové safari z Windhoeku do Windhoeku /DRI

Země stále trvajícího slunečního svitu, kde půda žádá nebe o déšť, nekonečná krajina táhnoucí se stovky kilometrů. Pouště, zvířata a rostliny přizpůsobené drsným podmínkám. Tato cesta zahrnuje všechna nejdůležitejší místa střední a severní Namibie, ale také vede mimo hlavní trasy. Hlavní místa a body: prohlídka města Windhoek, Kalahari, NP Kgalagadi, Fish river kaňon, horké prameny Ai-Ais, řeka Orange, město duchů Kolmanskop, Luderitz, poušť Namib, safari v otevřených autech, Spitzkoppe, pěší safari, Damaraland, Swakopmund, soukromý kemp v poušti, noční vyjížďka v poušti, duny Sossusvlei, NP Etosha, výlet autem 4x4 do Sossusvlei, NP Waterberg, rezervace Palmwag. Fakultativně - jízda na čtyřkolkách, sjíždění dun, plavba na lodi na moři. Strava, ubytování, vstupy dle rozpisu (1x hotel, 2x lodge, 13x kemp)

 

Mozambik - 14 dní průzkumník buše a pouště /DRI

Křižovatka kultur a krajin, ovlivněných pasteveckými kmeny, arabskými obchodníky, britskými mořeplavci a portugalskými kolonizátory, navíc ovliněna více než 20 lety občanské války. Se znovu nastoleným mírem a pomalu rostoucí ekonomikou se Mozambik pomalu otvírá turistům. Mozambik nabízí nedotčené pláže, přírodní krásy a jedinečné kulturní dědictví. Cesta kombinuje dobře známé parky Kruger a Hluhluwe, kde žije množství zvířat žijících v přirozeném prostředí, přeshraniční park a svazisjký zvířecí park. Po cetě se setkáte s přírodními a kulturními atrakcemi a strávíte čas na prázných plážích Indického oceánu. Navštívíte také hlavní město Maputo, kde se potkáte s latinoamerickou kulturou. Můžeme očekávat i špatné cesty, rozvodňující se řeky a faktory mimo naši kontrolu, takže jsou možné objížďky a neplánovaná dobrodružství. Hlavní body: privátní kemp v buši a Velká pětka, nedotčené písečné pláže, NP Kruger, Maputo, neprozkoumaná divočina, svazijský zvířecí park, přeshraniční park míru, zvířecí rezervace Hluhluwe, plavba na lodi dhow, prohlídka vesnice v Mozambiku. Fakultativní aktivity: šnorchlování, plavba na lodi, potápění, jízda na koni po pláži. 9 nocí ubytování v bungalovech, 4 noci kempy, strava dle rozpisu

 

Jižní okruh - 24 dní průzkumník z JNB do JNB /DRI

Tato cesta vám odhalí to nejlepší z jižní Afriky, regionu plného kontrastů. Od pouště Botswany, přes bujné lesy Zambie, čajové plantáže Malawi až po liduprázdné pláže Mozambiku. Zároveň navštívíte některé z nejlepších afrických národních parků - NP Chobe, NP Luangwa a NP Kruger, kde uvidíte mnoho zvěře v jejich přirozeném prostředí. Ubytování je kombinace lodge, chatky a kempy. Nejvýznamější body: projížďka na lodích dhow, pláže Mozambiku, výlet na lodi na řece Chobe, Viktoriiny vodopády, projížďka na kanoi po Zambezi, národní park Luangwa, jezero Malawi, pěší výstup na horu Mulanje, Maputo. Fakultativně: rafting, bungee jumping, potápění, noční safari v NP Luangwa, plavba na moři na kajaku. Strava, vstupy a doprava dle rozpisu v itineráři.

 

Na motorce Jižní Afrikou - 10 dní dobrodružství na motorkách Enfield Royale /DRI

Tato cesta na motorce po jižní Africe nabízí nováčkovi, mírně pokročilému i zkušenému jezdci neopakovatelný zážitek, který sestává ze spojení jízdy na klasické motorce Royal Enfield a doteku toho, co Afrika nabízí - safari, rozličné kultury, jedinečnou přírodu, úchvatné scenérie a mnoho dalšího. Ačkoli se nejedná o historickou exkurzi, naše cesta půjde částečně po stopách Britské armády, která se v roce 1899 vydala na osvobození Kimberley. Na motorce pojedeme snadno zvládnutelné vzdálednosti. Cesta povede přes kombinaci různých povrchů od silnice, přes hladký asfalt po krátké úseky off-road. Idea této cesty je užít si jízdu na motorce, stejně jako jednotlivé exkurze s pohodlím každodenního ubytování. Tato cesta vyžaduje jistou dávku flexibility a dobrodružného ducha. V ceně je zahrnuto: vůz 4x4 a doprovodné vozidlo, ubytování, zapůjčení motorky, vstupy, služby profesionálního průvodce, služby mechanika, ochutnávka vín, safari. Strava dle rozpisu v itineráři.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz