www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Jihoafrická republika, Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)

AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
Všechny zájezdy
 
 

Krugerův národní park – pěší safari - 5 dní/JEN (pJ)

Krugerův národní park – pěší  safari - 5 dní/JEN (pJ)

5 denní cesta z Johannesburgu přes NP Kruger. Toto pěší stanové safari v NP Kruger vám dá možnost jít po cestách Velké pětky a vidět zvířata z velké blízkosti. Během ubytování v lodgi plná penze, transfery z a do Johannesburgu. Cena zahrnuje: 5 dnů (pondělí-pátek), 5x ubytování ve stanech, 4x snídaně, 3x oběd, 4x večeře, min. 1 osoba, max. 10 osob.

 

To nejlepší z jihu Afriky - 10 dní JEN (pJ)

To nejlepší z jihu Afriky - 10 dní JEN (pJ)

Navštívíte v krátké době nejznámější místa jihu Afriky - Kapské Město a Kapský poloostrov, safari v NP Kruger, plavba po řece Zambezi, prohlídka Victoria Falls s průvodcem, transfery - cestu lze uskutečnit v různých kategoriích ubytování: 1)standard, 2)střed a 3)luxusní varianta.

 

Nedotčená Botswana – safari s ubytováním v lodgích 13 dní JEN (pJ)

Nedotčená Botswana – safari s ubytováním v lodgích 13 dní JEN (pJ)

Délka: 13 dní Trasa: Johannesburg - Victoria Falls Ubytování: 11x chatky , strava 12x snídaně, 9x oběd, 8x večeře Počet osob: min. 4 osoba, max. 12 osob Zahrnuje: transfery z a na letiště, vycházka za zvěří v Tuli Block Botswana, safari v Khama Rhino sancturary, pozorování zvěře v Nxai Pan, výlet na mokoro v Deltě Okavango, denní a noční safari v oblasti Khwai, celodenní safari v Moremi, ranní safari a plavba na lodi v NP Chobe. Prohlídka Victoria falls s průvodcem.

 

Zvířata a pláž 15 dní - Zimbabwe, JAR, Mozambik JEN (pJ)

Cesta zahrnuje: prohlídku Vicotria Falls, safari v NP Hwange v Zimbabwe a Pianted Dog Centre, scénické pahorky oblasti Matopos, ruiny Great Zimbabwe, Východní pahorkatinu v Zimbabwe (Eastern Highlands), pláže Vilanculos a Inhambane, Massingir Dam a Limpopo Transfrontier Park, Kruger NP. Min. počet ve skupině: 4 osoby, max. počet 12 osob Doprava: speciální safari auto 4x4, safari a vstupy do parků Strava: dle itineráře, vstupy dle itineráře Ubytování: 8x v chatkách, 6x kemp Služby průvodce

 

Svět v jedné zemi - 20 dní JEN (pJ)

Svět v jedné zemi - 20 dní JEN (pJ)

Navštívené země: Jižní Afrika, Svazijsko Zahrnuje: divoká zvířata, krásné scenérie, nádherné pláže, pohled do historie a kultury, nezapomenutelné zkušenosti u Zuluů. Cestu z Johannesburgu do Krugerova NP přes Království Svazijsko, Dračí hory, nádherné bílé pláže podél Wild Coast, pozorování delfínů a seznámení se s kulturou kmene Xhosa. Dále pak cestu přes Národní park Addo Elephant, bujné porosty NP Tsitkikamma, Oudstshoorn se pštrosy, jeskyně Cango Caves, Kapské Město, Mother City, výstup na Stolovou horu, návštěvu Robben Island a ochutnávku vín v oblasti Stellenbosch. Ubytování: 19 x v bungalech, 19x snídaně, 2x oběd, 2x večeře Počet osob: malá skupina min. 4 osoby a max.14 osob Zahrnuje: transfery z a na letiště, návštěva Panorama Route - Blyde River Canyon, Bourke´s Luck Potholes a God´s Window, safari v NP Kruger, setkání s místními kmeny ve Svazijsku, návštěva parku Mlilwane a pozorování ptáků s průvodcem, plavba po jezeře v St.Lucia, celodenní safari v Hluhluwe, trekking v Dračích horách, návštěva Basotho kmene v Lesotho, jízda na ponících v Lesotho, vycházka v přírodní rezervaci Tsitsikamma, prohlídka Cango Caves, ochutnávka vína ve Stellenbosch, výlet na Kapský poloostrov.

 

Z jihu na sever – z Kapského Města k Viktoriiným vodopádům - 22 dní JEN/NE22 (pJ)

Kód: JEN NE22 Vaše cesta začíná v Kapském Městě, městě s krásnými scenériemi a rušným nočním životem. Projedete Cedrové hory, zastavíte se u řeky Orange, kde se projedete na kanoi, a u Fish River Canyon. Uvidíte nádherné duny v Sossusvlei, můžete sledovat stopy pouštních slonů, pozorovat lachtany na Cape Gross. Poté pokračujete do NP Etosha na safari a do Delty Okavango a NP Chobe v Botswaně. Cestu zakončíte na Victoria Falls. Ubytování: 21x v lodge, strava: 21x snídaně, 18x oběd, 12x večeře V ceně zahrnuto: letištní transfery, návštěva Cedrových hor a ochutnávka čaje Rooibos, výlet na kanoe, zastávka u horkých pramenů Ai - Ais, západ slunce nad Fish River Canyon, návštěva dun Sossusvlei a Deadvlei, Sesriem Canyon, prohlídka Swakopmundu, prohlídka skalních maleb Křováků v Brandberg a Twyfelfontein, návštěva vesnice Himbů, safari v NP Etosha, návštěva západního Caprivi, plavba na mokoro v deltě Okavango, safari v NP Mahangu, ranní safari a plavba na lodi v NP Chobe, prohlídka Victoria falls s průvodcem. Malé skupiny min. 4 osoby max. 12 osob. Vízum do Zimbabwe 30 USD se platí na místě. Vízum do Namibie 4.400 CZK 2vstupné nutno předem.

 

Od severu k jihu - Viktoriiny vodopády – Kapské Město - 22 dní JEN (pJ)

Jeden z divů světa Viktoriiny vodopády jsou perfektním začátkem vaší 22 denní cesty. Vynikající safari v Botswaně na tradičních vydlabaných kanoích mokoro, Etosha, kde žije více než 114 druhů savců, nejvyšší duny na světě v Namibii, navštívíte Fish River Canyon, projedete se na kanoi po řece Orange a přes malebné pohoří Cederberg dojedete do Kapského Města. Tři možnosti: 21x ubytování v lodgi, 21x snídaně, 18x oběd, 12x večeře Malé skupiny s min. 4 osobami a max. 12 osobami. Vízum do Zimbabwe 30 USD se platí na místě. Vízum do Namibie 4.400 CZK 2vstupné nutno předem.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz