www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Jihoafrická republika, Luxusní i levné vlaky v Africe

AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
Všechny zájezdy
 
 

Rovos Rail TH

Rovos Rail TH

Rovos Rail je nejluxusnější vlak v Africe. Romantická cesta jižní Afrikou začíná na hlavním stanovišti soukromé železniční společnosti v Pretorii. Rovos má k dispozici 2 krásné zrenovované vlaky, každý z nich má místo pro 72 cestujících, kteří jsou ubytovaní v prostorných a luxusních kupé. Je použit klasický nábytek a dekorace jak v kupé, tak ve společných prostorách jídelního vozu, lounge a vagonů na odpočinek a pozorování krajiny. V ceně je zahrnuto ubytování, veškerá strava a nápoje i alkoholické, výlety během cesty.

 

Blue Train

Blue Train se po cestě z Kapského Města do Pretorie neloudá, jede jen přes jednu noc. Po cestě je jedna zastávka v obou směrech. Když se jede na sever, tak v Matjies Fontein, kde si hosté přestoupí na londýnský autobus a seznámí se při krátké prohlídce městečka s historií Jižní Afriky. Při cestě na jih z Pretorie se uskutečnňuje krátká prohlídka Kimberley, kdy si mohou hosté i něco blyštivého koupit.

 

Shongololo Express

Shongololo Express

Shongololo Express - snadné a bezpečné cestování. Vlak jede v noci a tak neztrácíte čas, memusíte každý den balit zavazadla, každé ráno se probudíte na novém místě a můžete si vybrat z množství nabízených výletů, které jsou v ceně nebo si vybrat fakultativní aktivity. Každý vlak veze klimatizované mikrobusy, těmi se pak se zkušenými průvodci vydáte na jednodenní výlety a vychutnáte si tak atmosféru jednotlivých míst. V ceně jsou zahrnuty všechny transfery, polopenze, vstupy, průvodci a výlety. Každé ráno si můžete vybrat z nabízených výletů, jídlo je podáváno 2x denně a večeře má 4 chody. Seznámíte se i s africkou kuchyní a ochutnáte speciality podávané v jídelním vagoně. K dispozici je několik druhů kabin podle velikosti, kabiny Emerald, Gold a Commdore mají vlastní příslušenství a klimatizaci, kabiny Ivory mají společné příslušenství. Dva vlaky Heritage Train jezdí po trase Southern Cross - Good Hope, Africa Train - Dune Adventure. Vlaky jezdí oběma směry ze severu na jih a opačně. Transfery jsou v ceně z a na letiště, doporučuje se nultý den již být ve vlaku, zde je zahrnuta večeře a snídaně, fakultativní výlety lze platit ve vlaku. Všichni cestující musí mít cestovní pojištění. Elektřina je vyráběna generátorem ve vlaku. Heritage Train - má Ivory, Gold, Commodore a Emerald vagóny. Ve vlaku jsou různé kabiny - Ivory - větrák, safe, umývadlo a voda - společné příslušenství - 1 sprcha a 2 toalety na vagón, Gold - postele s příslušenstvím, záchod, sprcha, klimatizace a safe, Commodore - postele s koupelnou, klimatizace a safe, Emerald - postele s koupelnou, malá obývací část, klimatizace, safe, vysoušeč vlasů.

 

Premier Classe - vlakem po Jižní Africe

Premier Classe - vlakem po Jižní Africe

Premiere Classe je nový luxusní vlak, vše je zařízeno ve starém stylu a nabízíme jedinečný zážitek z cesty vlakem po třech trasách. Dá se označit za nejlevnější z luxusních vlaků a nejlepší z nejlevnějších. Cesta z Kapského Města do Johannesburgu trvá asi 25 hodin.

 

Shosholoza Meyl

Vlak jede z Kapského Města do Johannesburgu asi 26 hodin. Je to levný vlak, který používají převážně místní obyvatelé.

 

Další možnosti jízdy vlakem - jednodenní výlety v JAR

Zde je výběr nejlepších vlakových jednodenních výletů v JAR.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz