www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Služby naší CK
Kdy jet do Afriky?
Aktuality - Afrika
Zajímavosti z Afriky
Zajímavá místa Afriky
Národní parky a rezervace Afriky
Praktické informace na cestu do Afriky
Podnebí a přírodní poměry Afrika
Vstupní formality - Afrika
Krátký průvodce- Afrika
Víte, že ...?
Letenky
Provincie, města Afriky
Obchod a hospodářství Afrika
Dějiny , lidé a kultura Afriky
Doprava
Fauna a flóra, příroda - Afrika
Ostatní
Adrenalinové zážitky v Africe
Jazyky Afriky
Významná data, místa ,knihy - Afrika
Světová místa dědictví UNESCO
Safari v Africe - 25 nejlepších míst
Rady na cesty po Africe
 
 
zpátky

10 nejlepších míst pro safari na koních

Safari v Africe - 25 nejlepších míst

Na koni můžete jet vedle zvířat a dojet na místa, která jsou nepřístupná autem. Existuje mnoho možností, vybíráme několik z nich.

1. Velké otevřené plochy - Makgadikgadi - Botswana
Odlehlé a tajemné pánve jsou místem, kde se cítíte svobodně, v období sucha od května do září můžete jet do srdce těchto solných pánví, ubytovat se v Camp Kalahari nebo pod hvězdami a setkat se s místními Bušmeny Zu/´Hoasi. Pro zkušené jezdce. Jet se sem dá i v období dešťů, kdy jsou pánve zaplaveny a voda přitahuje hejna plameňáků.

2. Cenově výhodné možnosti v Jižní Africe
Např. týden na koni s plnou penzí v Moolmanshoek můžete pořídit za cca 35.000 CZK. Moolmanshoek leží v pohoří Witteberg, má dva oceněné hřebce, je tu i výborné zázemí pro nejezdce, offroad trasy a chytání pstruhů. Pro jezdce všech kategorií.

3. Klasické Okavango
Jedinečné safari na koni, určitě se namočíte, ale pojedete kolem žiraf, pojedete na plovoucích koních v deltě s liliemi, budete stopovat slony. Jsou tu vynikající průvodci a vynikající koně. Jsou tu nyní tři dobře vybavené kempy s výborným vybavením. / okavangohorse.com,africanhorseback.com,ridebotswana.com,rawbotswana.com /. Pro zkušené jezdce.

4. Maroko - krátký let
Kombinace dun Sahary a několik dní v pohoří Atlas, velmi zajímavá cesta, můžete navštívit barevné suky a oázy s palmami, spát pod hvězdami nebo v luxusních riadech, které se objeví jako zázrakem v poušti. Pro zkušené jezde. Od zimy do jara jsou denní teploty výborné pro jízdu na koni.

5. Něco pro každého - Jižní Afrika - Waterberg
Lodge Ant´s jsou dobrou volbou, v soukromé lodgi jsou divoká zvířata, hodí se pro všechny kategorie jezdců - od začátečníků pro pokročilé a je tu mnoho aktivit pro nejezdce a děti. Kombinace lodgí Ant´s Hill a Ant´s Nest.

6. Jenom pro vás - Singita Grumeti - Tanzánie
Je to jedna z nejexkluzivnějších a nejdražších cest na koni v Africe, jezdí se v soukromé rezervaci na jih NP Serengeti, jsou tu dvě lodge, stanový kemp a mobilní kemp pro sledování migrace pakoňů. Část Serengeti budete sdílet jen s vaším koněm a průvodcem. Pro zkušené jezdce. Migrace probíhá od poloviny června do konce července a od poloviny září do poloviny listopadu.

7. Jízda na pláži - Wild Coast Jižní Afrika
Míle a míle, den po dni po prázdných písečných plážích Divokého pobřeží, asi nejlepší jízda na koni na pláži. Pro průměrné a pokročilé jezdce. Dívejte se na moře, můžete vidět delfíny ve vlnách i velryby.

8. Pobřežní idyla - Mozambické tropické písky
Ve Vilanculos - Pat a Mandy sem přišli ze Zimbabwe se svými 100 koňmi, jsou nyní na idylickém místě, bílé prázdné pláže a útesy. Výlet na ostrov Benguerra, pro pokročilé a průměrné jezdce.

9. Easy Rider - na kopcích Keni
Pokud nejezdíte pravidelně a chcete si užít luxus, jeďte do Borana Conservancy na úpatí Mount Kenya nebo do Ol Donyo Lodge v Chyulu Hills s výhledem na Kilimanjaro. Můžete vidět mnoho zvířat, poloha míst je nádherná. Pro průměrné a pokročilé jezdce. Kupte si suvenýr od Hide and Sheep komunitního projektu v Borana.

10. Migrace - Masai Mara - Keňa
Být v blízkosti velkých stád pakoňů a zeber během jejich každoroční migrace je fantastický zážitek. Safaris Unlimited a další zde nabízejí výlety. Pro zkušené jezdce. Vydejte se sem od června do září během migrace.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz