www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Aktuality - Afrika
Zajímavosti z Afriky
Zajímavá místa Afriky
Národní parky a rezervace Afriky
Praktické informace na cestu do Afriky
Podnebí a přírodní poměry Afrika
Vstupní formality - Afrika
Krátký průvodce- Afrika
Víte, že ...?
Letenky
Provincie, města Afriky
Obchod a hospodářství Afrika
Dějiny , lidé a kultura Afriky
Doprava
Fauna a flóra, příroda - Afrika
Ostatní
Adrenalinové zážitky v Africe
Jazyky Afriky
Významná data, místa ,knihy - Afrika
Světová místa dědictví UNESCO
Safari v Africe - 25 nejlepších míst
Rady na cesty po Africe
 
 
zpátky

Jihoafrická republika za fantastickou cenu

Aktuality - Afrika

Můžeme nabídnout vynikající ceny letenek do Jihoafrické republiky (s taxami cca max.16.000 CZK) a pozemní aranžmá dle Vašich požadavků a rozpočtu.
Využijte tuto výbornou nabídku do JAR na 14 dní již do ceny max. 50.000 CZK na osobu v luxusním ubytování, týdenní pobyt v Kapském Městě do 30.000 CZK (včetně letenky, tax, ubytování, výletů).

I když je Jihoafrická republika obrovská země, cestuje se zde relativně snadno, pronajatým autem nebo místními dálkovými autobusy mezi hlavními městy. Např. cesta z Kapského města do Port Elizabeth vyjde cca na 30 USD. Dalším spolehlivým dopravním prostředkem je Buz bus ( hop on hop off), vhodné pro batůžkáře. Lze také využít místní přelety,které jsou levné a časté. Nejlepší způsob pro poznání země je pronájem auta, zajišťujeme tuto službu již 25 let. Zařídíme Vám i pronájem obytného auta. Auto si můžete půjčit na jednom místě a na jiném vrátit.
Ubytování v JAR najdeme ve všech kategoriích od nejlevnějšího po nejluxusnější. Hostely jsou levné,penziony krásné,hotely světového standardu.
Jihoafrická republika nabízí velké množství různých aktivit od safari po, po výstup k Tugela falls- druhý nejvyšší vodopád na světě. Seznam outdoorových aktivit je velmi dlouhý-kajak, quad biking,zip lining,jízda na koni,pozorování velryb, potápění za velkým bílým žralokem, jízda na kole atd.
Jídlo a pití v Jihoafrické republice je velice kvalitní a ceny jsou příznivé. V Kapském Městě najdete kuchyně celého světa. Batůžkáři se obvykle scházejí na Long street,kde je mnoho barů a restaurací.
Jihoafrická republika je celoroční destinace a věříme, že i vy se sem budete brzy moci vydat, při plánování cesty Vám rádi pomůžeme. I když je zde vysoká kriminalita, ta s však netýká turistů a incidenty se stávají spíše v townhshipech než v místech, která navštěvují turisté. Nedoporučuje se cestovat v noci a brát stopaře, neprocházejte se v townshipech a neprovokujte.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz