www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Aktuality - Afrika
Zajímavosti z Afriky
Zajímavá místa Afriky
Národní parky a rezervace Afriky
Praktické informace na cestu do Afriky
Podnebí a přírodní poměry Afrika
Vstupní formality - Afrika
Krátký průvodce- Afrika
Víte, že ...?
Letenky
Provincie, města Afriky
Obchod a hospodářství Afrika
Dějiny , lidé a kultura Afriky
Doprava
Fauna a flóra, příroda - Afrika
Ostatní
Adrenalinové zážitky v Africe
Jazyky Afriky
Významná data, místa ,knihy - Afrika
Světová místa dědictví UNESCO
Safari v Africe - 25 nejlepších míst
Rady na cesty po Africe
 
 
zpátky

Jižní Tanzánie

Ostatní

Milá paní Stellová a celá CK Stella Travel, jako již tradičně chceme poděkovat za další skvělou dovolenou v Africe, kterou jste nám zajistili. Protože chvály za předchozí roky není nikdy dost a není už snad více pozitiv, budeme toto poděkování koncipovat jako reklamaci! Jelikož nás již bohužel znáte a tak snadno se nás v budoucnu nezbavíte, snad Vám v budocnu pomůže tato reklamace zajistit nám adekvátní zájezd :-)

K jednotlivým bodům naší reklamace:

1. V podstatě nás nutíte využívat ZPÁTEČNÍ letenky

2. V každém programu, který nám vždy ochotně a pečlivě zpracujete nacházíme divná slova, jako návrat, konec, odlet, návrat do ČR a pod., kterým nerozumíme

3. Vždy všechno podezřele funguje jak má, vše je načas, bez prodlev, s ochotou a úsměvem, takže nemáme co reklamovat a je to vždycky krátký!A konkrétně k letošní dovolené v Jižní Tanzánii?

Nyní vážně! Naprosto famózní řidič = průvodce a kuchař se nám věnovali 24 hodin denně, jen občas si vynucovali přestávky, např. na spánek, řízení atd. ale tak skvělé dva dovolenkové partnery jsme nezažili. Nesmírně příjemná majitelka místní CK s námi po příletu strávila úžasný večer a i po návratu ze safari si našla čas na kafe a povídání. Místa, která jste nám vytipovali, neměla chybu. Tam, kde jsme bydleli v Mikumi, v blízké době zavítá sám Tanzanský prezident a také bychom neváhali zavítat znovu! Nádherné místo i celý park. Udzungwa nám dala trochu pokouřit, čekali jsme od nás lepší kondičku, obzvlášť po předloňských gorilkách v Ugandě, ale kombinace vedra, vlhka a naší zdatnosti nás nakonec dovedla jen na konec základního okruhu končícího u vodopádů a bylo to překrásné. A klasika v podobě Selous nemohla zklamat. Tím že jsme jeli těsně před začátkem dešťů, všude jsme byli sami a místní obyvatelé snat to nejlepší co jsme kdy kde zažili. Nezkažení, hrdí, přátelští... V Mloka Village na nás jistě budou velmi dlouho vzpomínat :-)

Jen ti prachmizerní hyenovití psi se nám vyhli obloukem, což nás už teď svádí k přemýšlení, jestli napřesrok třeba taková Ruaha či jihozápadní parky a nebo... a nebo... takže se bojím, že na vás zase brzy vletíme! A i když ubytování v bandas bylo parádní, takovej hroch za stanovým plátnem je pořádná taškařice, no musíme to všechno probrat a naplánovat :-)

Děkujeme moc!Tomáš a spol.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz