www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Aktuality - Afrika
Zajímavosti z Afriky
Zajímavá místa Afriky
Národní parky a rezervace Afriky
Praktické informace na cestu do Afriky
Podnebí a přírodní poměry Afrika
Vstupní formality - Afrika
Krátký průvodce- Afrika
Víte, že ...?
Letenky
Provincie, města Afriky
Obchod a hospodářství Afrika
Dějiny , lidé a kultura Afriky
Doprava
Fauna a flóra, příroda - Afrika
Ostatní
Adrenalinové zážitky v Africe
Jazyky Afriky
Významná data, místa ,knihy - Afrika
Světová místa dědictví UNESCO
Safari v Africe - 25 nejlepších míst
Rady na cesty po Africe
 
 
zpátky

Nejlepší dobrodružství na Victoria Falls

Adrenalinové zážitky v Africe

Victoria Falls - pro místní Mosi-oa-Tunya - Kouř, který hřmí. Patří k nejznámějším turistickým atrakcím Afriky, každou sekundu zde proteče 536 milionů litrů vody, která padá do strže, ale tato oblast také patří k nejlepším, co se týče adrenalinových zážitků.

1. Raftování na divoké vodě
Peřeje jsou velmi intenzivní hlavně, když je nízká hladina vody od srpna do prosince, jsou zde peřeje stupně 5, které mají jména jako " skřípající zuby Smrtky "apod. Převrhnutí na raftu patří k zábavě. Nechte si trochu energie po raftování, výstup ze strže je stejně tak náročný jako raftování.
2. Procházka se lvy
Během této návštěvy mají hosté možnost se potkat se lvy, projít se s nimi, vyfotografovat se se lvíčaty. DVD vám ukáže, jaký čtyřstupňový program probíhá a jak se lvy znovu zavádějí do divočiny. Průvodci toho vědí hodně o lvech a jejich ochraně, tak můžete i klást otázky.
3. Zavěšené ocelové lano
Zip lana, flying fox a skok do strže - Batoka, 80 metrový skok je jen pro odvážné, lze také v tandemu.
4. Safari na slonech
Je velice zábavné, všechni sloni byli zachráněni, je o ně dobře pečováno a odpovídají na 45 příkazů ve třech jazycích. V létě je na slonech velké horko, tak se chraňte před sluncem.
5. Safari na kanoe
Během plavby na kanoe máte možnost vidět krokodýly, stovky druhů ptáků, žirafy, slony a mnoho hrochů. Zkušení průvodci vědí, jak se k nim přiblížit nebo pádlovat kolem zvířat a vždy zaručují vaši bezpečnost. Doporučuje se i safari na kanoe s přenocováním, to je ještě větší dobrodružství.
6. Let andělů
Je možno vidět vodopády shora při letu helikoptérou (15 -30 minut), vezměte si dobrý fotoaparát s širokoúhlým objektivem, abyste mohli vše zaznamenat.
7. Bungee jumping
Pro většinu lidí skok z mostu 111 metrů je šílený, ale mnoho z návštěvníků si nenechá tento zážitek na pár vteřin ujít. Zkuste skok během úplňku, ale počet míst je omezený a je nutno řvát.
8. Potápění s krokodýly v kleci
Při Predator Diving máte možnost se setkat zblízka s krokodýly, kdy vás odděluje od krokodýlů jen malá klec. Hosté jsou ponořeni do místa, kde jsou krokodýli, přiláká je syrové maso a přiblíží se. Dopoledne je přímé slunce a viditelnost je nejlepší.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz