www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Cesty do Tanzánie
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Safari v Keni
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

KwaZulu-Natal pláž a buš 6 dní/ HG

Cena zájezdu:

Cena ubytování na osobu - netto

nabídka 3*** ubytování - Protea Hotel Umhlanga & Zululand Tree Lodge: 18.400 CZK
nabídka 4****ubytování - The Boathouse & Thanda Tented Camp: 26.700 CZK
nabídka 5***** ubytování - Teremok Lodge & Phinda Forest Lodge: 38.700 CZK

 

Itineář:

Den 1.: Umhlanga Rocks
Vítejte v multikulturním městě Durban s největším letištěm v Africe. Po příletu vás vyzvedneme na letišti a dopravíme do hotelu v Umhlanga Rocks.
Odpoledne můžete strávit využitím volného času či relaxací u bazénu.

Den 2.: Umhlanga Rocks
Snídaně v hotelu.
Umhlanga Rocks patří mezi vyhlášené pláže s teplým proudem Indického oceánu.
Dnešní den je v duchu odpočinku, a tak se nabízí možnost navštívit pláž. Pochutnejte si na domácím moučníku či sušenkách při četbě knihy nebo při pohledu na vlny spěchající k pobřeží.

Den 3.: Umhlanga Rocks
Snídaně v hotelu.
Celodenní výlet do města Durban s návštěvou mořského světa uShaka. Na cestě nás čeká: procházka po třídě Marine Parade Drive, prohlídka přístavu a stanoviště rikš; orloje Vasco da Gama, překladiště cukru, Univerzity Natal; botanické zahrady; tradiční smlouvání cen na pestrém místním tržišti. Po obědě se vydáme do uShaka Marine World (není v ceně),
kde se dozvíme zajímavosti o podmořském světě Indického a Antlantického oceánu a shlédneme představení delfínů, lachtanů a tučňáků. V Mořském světě (Sea World) a Světě delfínů (Dolphin World) máte možnost navštívit představení v krytém akváriu se slanou vodou či pod širým nebem, prohlédnout si proslulý vrak nákladní lodi a největší delfinárium afrického kontinentu.

Den 4.: Safari
Dnešní den zahájíme snídaní a přesunem do buše za novými zážitky ze setkání s divokou zvěří ve vámi vybrané oblasti v Hluhluwe Game Reserve nebo Mkuzi Game Reserve. Majestátní krása této oblasti bere dech.
Než dorazíte na místo, vychutnejte si horké africké slunce a pohled na kobaltovou modř Indického oceánu, močály s mangrovníky a laguny s křišťálovou vodou ustupující před valícími se zelenými kopci a původně zachovalými pralesy v dáli.
Těšte se z vřelého přijetí místními lidmi doprovázeného širokými úšměvy. Pohodlné ubytování zde reprezentují jak známé game lodges, domky na pobřeží, domovy Zulu, tak chatky vznášející se na hladině jezera.
Odpoledne strávíme pozorováním zvěře v otevřených terénních vozech. Občerstvení nápoji si užijeme na safari při západu slunce.
Po návratu do místa vašeho ubytování vás čeká večeře.

Den 5.: Safari
Ranní game drive (pozorování divoké zvěře z otevřeného terénního vozu) s bohatou pozdní snídaní "Brunch". Kromě tzv. "velké pětky" - tedy zástupce nosorožců, slonů, leopardů, lvů a buvolů je zde pro návštěvníky připraveno střetnutí s ohromující rozmanitostí života divočiny.
Poté si dopřejte oběd a chvilku odpočinku pod horkým africkým sluncem. Po občerstvení se vydáme na další game drive v otevřených terénních vozech.
Večeře pod africkým nebem.

Den 6.: Odhlášení se z hotelu
Začít den ranní projížďkou divočinou? Není vhodnější doba pro game drives! Následuje snídaně.
Doprava na mezinárodní letiště v Durbanu s navazujícími spoji.

Nabídka 3*** ubytování:
Protea Hotel Umhlanga, hned několit minut od pláže v samém centru oblasti Umhlanga Rocks. Protea Hotel Umhlanga poskytuje ubytování v elegantně zařízených pokojích s příslušenstvím. Všechny pokoje mají satelitní TV, možnost připojení vašeho počítače, centrální klimatizaci, osobní schránku, plně vybavenou kuchyň a vybavení pro přípravu nápojů, kávy nebo čaje. Většina pokojů je v výhledem na Indický oceán.
www.proteahotels.com

Zululand Tree Lodge, Ubizane Game Reserve - leží v klidném a tichem oplývajícím prostředí oblopen stromy poskytujícími chládek. Pouhé 3 hodiny jízdy od Durbanu, oprostřed oblasti Zululand, najdete toto kouzelné útočiště před světem. Ubytování zde reprezentuje 24 luxusních chatek zaručujících soukromí, ideální místo pro páry, kde si kromě romantiky můžete užít také setkání s nosorožci nebo vyrazit na game drive (projížďka v terénních vozech za pozorováním divoké zvěře) do přilehlých a světově známých přírodních rezervací Hluhluwe a Umfolozi Game Reserve.
http://www.threecities.co.za

Nabídka 4**** ubytování:
The Boathouse Hotel, Ballito - idelálně situovaný hotel na pláži, který nabízí ubytování se zajištěním soukromí a skvělých služeb.
www.boathouse.co.za

Thanda Tented Camp, Thanda Private Game Reserve - 23 km severně od Hluhluwe v severním Zulu leží Thanda Private Game Reserve, která je oslavou lidu Zulu a jejich bohaté kultury. Založením Thanda Private Game Reserve vznikla oblast, která přinese v mnoha směrech prospěch lidem z místních kmenů a návštěvníkům umožní poznat lépe jejich historii a tradice. Ze stanů ve svahu kopce je úchvatný výhled a zážitek z pravé buše si hosté opravdu užijí. V táboře není elektřina a hosté si mohou vybrat, zda povečeří v prostřeném stanu nebo u kruhového ohniště.

Styl ubytování a služeb je zde na vysoké urovni a nabízí veškeré pohodlí. Stanové tábořiště nabízí hostům přirozené prostředí pro spojení s přírodou. Všechny čtyři luxusní stany mají vlastní verandu s výhledem do přírody a prostornou koupelnu se sprchou. Game drives (vyjíždky v térénních vozech za pozorováním divoké zvěře) nebo výpravy do přírody se zkušenými průvodci a stopaři umožňují hostům lépe pochopit a ocenit dědictví prastaré divočiny.
Poznámka: hosté Thanda Tented Camp musí být starší 12 let.
http://www.thanda.co.za

Nabídka 5***** ubytování:
Teremok Lodge, Umhlanga Rocks - Teremok je ruský výraz pro "skřýš", a přestože je pláž v těšné blízkosti a občanská vybavenost je v dosahu, toto místo je výslovnou oázou klidu. Každý pokoj má svůj vlastní balkón, ze kterého se vám otevře úchvatný pohled na moře a do krajiny. O osobní přístup, skvělý servis a pozornost, které jsou zde naprostou samozřejmostí, se zde starají sami majitelé.
www.teremok.co.za

Phinda Forest Lodge, Phinda Private Game Reserve - leží v oblasti svěží přírody v severním
KwaZulu-Natal, rozkládá se na 18.500 hektarech (45.711 akrů) původně zachovalého území. Lokalitu obývá značné množství původní fauny včetně africké "velké pětky" (lev, leopard, slon, černý a bílý nosorožec, buvol) a více než 380 druhů rozličného ptactva.
Hluboko v samém srdci ojediněnlého pralesa Dry Sand Forest nabízí lodge 16 přepychových apartmánů, zapuštěný bazén s perlivou koupelí, jedinečná místa pro požitek z jídla a odpočinek a velké terasy pro pohled do krajiny a pozorování zvěře.
www.phinda.com

Cena zahrnuje:
* 3 noclehy - v Ballito nebo v Umhlanga Rocks typu nocleh se snídaní
* 2 noclehy na safari s plnou penzí - v lokalitě Zululand Tree Lodge, Thanda Tented Camp a Phinda Forest Lodge
* transfer z letiště v Durbanu
* celodenní výlet do města Durban s návštěvou mořského světa uShaka (nezahrnuje oběd)
* zpáteční cesty do vaší lodge na safari
* 2 projíždky za divokou zvěří na safari denně (poznámka: v Zululand Tree Lodge je jedna vyjížka do Ubizane Game Reserve - bez tzv. "velké pětky" (Big 5) a 1 vyjížďka do národního parku Umfolozi - s "Big 5". Jak Thanda, tak Phinda jsou oblasti s "Big 5".
* místní nápoje včetně piva, vína a minerální vody dostupné pouze v Phinda
* Thanda Private Game Reserve zajišťuje také večeře přímo v buši.

Cena nezahrnuje:
* veškeré nápoje v Zululand Tree Lodge a Thanda Tented Camp
* sklepní vína a dovážené likéry v Phinda Forest Lodge
* další aktivity, které nejsou součásí nabídky
* potřeby osobního charakteru

Cestovní pojištění: Klienti jsou povinni uzavřít si cestovní pojištění na svůj osobní majetek, úrazové pojištění a pojištění lékařských výloh a cestovních výloh v případě nouze.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2023:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz