www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Namibie po vlastní ose s rodinou 18 dní, 8 dní nebo 10 dní

Termín zájezdu:

kdykoliv

 

Cena zájezdu:

cena na osobu dospělou na 18 dní: 34.700 CZK, dítě do 12 let 18.000 CZK, na 8 dní 16.200 CZK na dospělého, dítě 9.600 CZK, na 10 dní 19.200 CZK dospělý, dítě 8.900 CZK
+ auto + letenka dle nabídky + víza do Namibie 3.000 CZK (nutno předem)

 

Při této cestě po vlastní ose navštívíte místa vhodná i pro děti, Kalahari poušť, Fish River Canyon, Sossusvlei, Swakopmund, Cape Cross, Damarland a NP Etosha. Před odjezdem nebo po návratu lze navštívit soukromou rezervaci blízko letiště v Okambara Elephant Lodge, kde hosté mohou jít do africké buše s rangerem a hledat různá zvířata, rostliny, ptáky a hmyz. Mohou se zúčastnit krmení velkých kočkovitých šelem a také se vydat na vyjížďku za slony, nosorožci a dalšími zvířaty. Nejlepší obrázky zvířat budou ohodnoceny. Balíček pro pobyt zde je na 3 noci.
Cena je uvedena pouze za ubytování a stravu, auto se doplní podle výběru.

Itinerář:

Den 1.: Windhoek 45 km
Po příletu na letiště Vás čeká uvítání, vyzvednutí auta a krátké seznámení s cestou, ubytování ve Windhoeku Casa Piccolo.

Den 2.: Poušť Kalahari 270 km
Po snídani se vydáte na jih do pouště Kalahari, kde jsou nekonečné porostlé duny a žijí zde zvířata jako je přímorožec, zebra, antilopa skákavá, pštros atd. Lodge leží v dunách a můžete být i svědky krmení gepardů na farmě. Ubytování Bagatelle Kalahari Game Ranch s polopenzí.

Den 3.: Poušť Kalahari
Volný den v dunách pouště, blízké napajedlo přitahuje různé druhy zvířat, ubytování Bagatelle Kalahari Game Ranch s polopenzí.

Den 4. + 5.: Fish River Canyon 440 km
Dnes ráno pojedete dále na jih do oblasti, kde rostou toulcové stromy a jsou tu zajímavé skalní útvary, které slouží jako výborné místo na pozorování. Lodge leží dále na jihu u Fish River Canyonu, nabízejí zde vyhlídkové jízdy na koních a pěší vycházky. Ubytování Caňon Roadhouse se snídaní.

Den 6.: Pohoří Tiras 330 km
Po snídani můžete navštívit Fish River Canyon, druhý největší na světě a pak se vydat na západ na okraj pouště Namib, při západu slunce si můžete dát nápoj v zahradě farmy, děti se mohou zabavit s domácími zvířaty nebo doprovodit farmáře ke kozám, ovcím, koním a oslíkům, kteří žijí na této krásné farmě. Ubytování Sinclair Guestfarm s polopenzí.

Den 7.: Sossusvlei oblast 135 km
Pojedete do další lodge po snídani a při cestě navštívíte hrad Duwisib, postavený v roce 1908. V lodgi se můžete dostat blíže k levhartům, gepardům a karakalům, další aktivity v lodgi jsou pěší vycházky a vyjížďky na safari. Ubytování Hammerstein lodge se snídaní.

Den 8.: Sossusvlei oblast
Před východem slunce navštivte krásné duny s měnícími se barvami, nad nimiž se klene modrá obloha. Je to největší masa písku na světě a určitě děti bude bavit lézt po dunách nahoru a dolů. Ubytování Namib Desert Lodge se snídaní.

Den 9.: Buď pojedete zpět do Windhoeku nebo budete pokračovat do Swakopmundu.

Den 9. + 10.:
Cesta po drsné, ale krásné krajině do Swakopmundu, váš hotel leží blízko u pláže, místo na koupání je chráněné a velmi klidné a v blízkosti parku na hraní, další možnosti aktivit jsou výlet lodí na moře za lachtany, vodními ptáky a delfíny, jízdy na velbloudech, jízdy na čtyřkolkách nebo na dunách. Ubytování Pension Rapmund se snídaní.

Den 11.: Damaraland 340 km
Vaše cesta pokračuje podél Atlantického oceánu k největší kolonii lachtanů v jižní Africe - Cape Cross, pak pojedete do vaší lodge ležící v blízkosti Twyfelfontein. Ubytování Twyfelfontein lodge se snídaní.

Den 12.: Damaraland 245 km
Po snídani cesta do Twyfelfontein - místo světového dědictví s tisíci skalními malbami a rytinami. V lodge vás čeká setkání s místními Himby. Pro děti je zde i malé hřiště. Ubytování Gelbingen Lodge s polopenzí.

Den 13.: NP Etosha 190 km
Dnes ráno pojedete do NP Etosha, vaše ubytování se nachází v parku u napajedla, což umožňuje vynikající pozorování zvěře, odpoledne se již můžete vydat na vaši první safari vyjížďku. Ubytování Etosha Camp se snídaní.

Den 14.: NP Etosha 300 km
Dnes ráno se vydáte na sever parku, během cesty můžete vidět až 114 druhů zvířat, lodge je speciálně vybavená pro děti. Ubytování Mushara Bush Camp s polopenzí.

Den 15.: NP Etosha
Ke snídani si mohou děti vytvořit a upéci vlastní koláč ve fromách různých zvířátek, v parku pak průvodce děti zabaví povídáním o různých zvířatech, které během cesty uvidí. Ubytování Mushara Bush Camp s polopenzí.

Den 16.: Oblast Otjiwarongo 250 km
Po snídani cesta na jih do vaší lodge, ležící v nejlepší farmářské oblasti Namibie, zde se můžete vydat na vyjižďky na koních, hrát volejbal, vyjet do přírody nebo na procházky. Ubytování Kambaku Safari Lodge s polopenzí.

Den 17.: Oblast Otjiwarongo
Na místě jsou atrakce jako je krokodýlí farma nebo gepardí farma, která neúnavně podporuje ochranu ohrožené kočkovité šelmy a nabízí vzdělávací programy pro děti. Ubytování Kambaku safari lodge se snídaní a večeří.

Den 18.: Windhoek 340 km
Po snídani cesta na letiště přes Okahanja, kde jsou trhy, vrácení auta.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz