www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Cesty do Tanzánie
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Safari v Keni
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Pohledy na Madagaskar za 12 dní ICT

Pohledy na Madagaskar za 12 dní ICT

Termín zájezdu:

kdykoliv

 

Cena zájezdu:

Cena za osobu od 42.350 CZK (podle typu ubytování) při 2 osobách + letenka dle nabídky + víza 25 EUR + 10 EUR odletová taxa (platí se na místě)

 

Navštívíte nejkrásnější místa ostrova
Cena zahrnuje:
ubytování se snídaní a s plnou penzí během kempování
vstupy do NP
transfery lodí, autem
doprava
služby průvodce

Itinerář: modul 5

1.den: Tulear - Ifaty, 20 km
Přílet do Tulear. Pojedeme přes suchou, písčitou krajinu, kde je nedostatek pitné vody. Rostou zde trnovníky, kaktusy a různé akácie. Podél pobřeží uvidíte mangrovníky a rybářské vesnice kmene Vezo. Příjezd do Ifaty odpoledne, ubytování Hotel Le Paradisier / Ikotel se snídaní.

2.den: Ifaty
Volný den, Ifaty je výborné místo na odpočinek, je možné jet na různé výlety, např. pozorování velryb od července do září, někdy jsou velryby vidět velmi zblízka. Ifaty leží v největší zátoce v zemi a je chráněno korálovým útesem, je ideálním místem na potápění a šnorchlování. Odpoledne lze navštívit vesnici Mangily, kde se můžete seznámit se životem rybářů. Ubytování ve stejném hotelu se snídaní.

3.den: Ifaty - Isalo, 247 km
Po snídani nás cesta zavede do středu Madagaskaru, země kmene Mahafaly, podél cesty uvidíme mnoho hrobů. Pojedeme přes NP Zombitse, je to přechodná oblast mezi suchým jihem a oblastí Isalo, která je charakterizována skalnimí formacemi. Pojedeme kolem baobabů, které Madagaskar proslavily. Roste zde 7 druhů. Příjezd do Isalo kolem poledne. Ubytování Relais de la Reine/Motel Isalo se snídaní.

4.den: Národní park Isalo
Po snídani se vydáme do NP Isalo a k známému přírodnímu bazénu. Park je známý svými zvláštními geologickými formacemi z pískovce erodovaného větrem a deštěm. Je to také místo, kde kmeny Bara pohřbívají své mrtvé dokud nemají dost peněz na koupi stříbrné rakve. Můžeme vidět i lemury catta. Odpoledne navštívíme vesnici Ranohira. Kolem 16.00 pojedeme k tzv. Přírodnímu oknu, kde budeme pozorovat západ slunce. Ubytování Relais de la Reine / Motel Isalo se snídaní.

5.den: Isalo - Fianarantsoa, 282 km
Dnes pojedeme přes skalnaté malebné pohoří Andringitra, krajina se změní, když vjedeme na vysočinu. Zastavíme v Ambalavao a navštívíme papírnu Anteimoro. Je to také oblast, kde se pěstuje vinná réva. Příjezd do Fianarantsoa kolem 16.00. Ubytování Zomatel se snídaní.

6.den: Fianarantsoa - Ranomafana, 88 km
Brzy ráno se vydáme na výlet do NP Ranomafana, prohlédneme si deštný prales, je tu také mnoho termálních pramenů, kde lze relaxovat. Před večeří bude expedice do lesa, uvidíme noční lemury a další zvířata. Ubytování Centrest Sejour / Ihary hotel se snídaní.

7.den: Ranomafana
Dnes si ještě prohlédneme deštný prales NP Ranomafana, který byl vznikl v roce 1991, žije tu 12 druhů lemurů i nedávno objevený zlatý lemur, 100 druhů ptáků, plazi a motýli. Oblast je pokryta lesem, ve vyšších polohách jsou mechy, lišejníky a orchideje. Odpoledne je volno, lze navštívit vesnici Ranomafana. Ubytování Centrest Sejour / Ihary hotel se snídaní.

8.den: Ranomafana - Antsirabe
Po snídani pojedeme přes vysočinu s rýžovými plantážemi, je tu chladnější podnebí. Zastavíme v Ambositra, navštívíme řezbářskou dílnu, do Antsirabe přijedeme kolem 15.00, prohlídka města. Ubytování Arotel / Residence Camelia se snídaní.

9.den: Antsirabe - Miandrivazo - Masiakampy, 427 km
Odjezd velmi brzy ráno, ještě přes vysočinu, krajina se mění, bude vidět červená půda, rýžová pole a mnoho erozí (lavaka). Příjezd do Miandrivazo v poledne, transfer do Masiakampy, kde na nás čeká loď, na níž se dostaneme do Tsiribihina, zastávka kolem Sahambano, kempování na břehu řeky s plnou penzí.

10.den: Bemaraha - strž
Odjezd v 7.30, dnes můžeme během plavby vidět lemury, krokodýly, ptáky, netopýry, v 9.30 vycházka k přírodnímu jezírku, kde se lze vykoupat pod vodopády. Oběd na palubě lodi, příjezd do Berevo kolem 15.30, návštěva vesnice, kempování na břehu řeky s plnou penzí.

11.den: Pobřežní planina Menabe - Tsimafana - Morondava, 95 km
Odjezd kolem 7.30, na konci strže Bemahara přejedeme planinu Menabe, kde roste rýže na březích řeky. Budeme pozorovat život kmene Sakalava podél řeky. Příjezd do Tsimafana, potom cesta do Morondava 3 hodiny. Zastávka u Aleje baobabů na fotografování při západu slunce. Ubytování Chez Maggie nebo Renala se snídaní.

12.den: Morondava - další destinace
Transfer na letiště, přelet do dalšího místa.

soubory ke stažení

Ranovalleyview.800.jpeg

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2023:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz