www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Poznávání namibijských farem po vlastní ose 16 dní / SOA

Termín zájezdu:

kdykoliv

 

Cena zájezdu:

na osobu 26.000 CZK + auto + letenka dle nabídky + víza do Namibie 3.000 CZK (nutno předem)

 

Navštívíte Omaruru, Waterberg Plateau, NP Etosha, Damaraland, Swakopmund, Sossusvlei a při této trase se seznámíte s životem farmářů v Namibii, s různými farmami a domácí atmosférou, pohostinstvím místních farmářů, kromě zvyklostí na farmě se také seznámíte s krásnou krajinou Khomas Hochlandu, Waterbergu a NP Etosha, opravdovou namibijskou vinnou farmou, navštívíte Swakopmund, historické jeskyně známého geologa Henno Martina a také Sossusvlei, kde můžete vidět nejvyšší duny na světě.

Itinerář

Den 1.: Windhoek 45 km
Po příletu na letiště si vyzvednete auto a pojedete do Windhoeku. Ubytujete se v penzionu a můžete si prohlédnout Windhoek a jeho koloniální budovy, pouliční kavárny a trhy. Ubytování Terra Africa Guesthouse.

Den 2.: Khomas Hochland 180 km
Po snídani pojedete do západní části Khomas Hochland do nedotčené divočiny soukromé farmy s volně se pohybující zvěří a krásnými vyhlídkami. Farma má obrovskou rozlohu, červené duny, stříbrné travnaté pláně, fascinující skalní formace, divoká zvířata a rostliny, velmi pohostinní majitelé, seznámíte se s jejich každodenním životem a prací. Ubytování Okomitundu Guestfarm s polopenzí.

Den 3.: Khomas Hochland
Ráno můžete doprovodit farmáře při jeho obhlídce farmy. Farmář kontroluje oplocení a také vodní pumpy poháněné větrem, farmu si také můžete prohlédnout na koni. Po obědě je siesta a pak se můžete vydat na vyjížďku na horu Kudu. Ubytování Okmitundu Guestfarm s polopenzí.

Den 4.: Waterberg 330 km
Po snídani se vydáte na další farmu, která leží na úpatí majestátního pohoří Waterberg. Tento ráj o rozloze 42.000 hektarů tvořený savanou patří majitelům již od roku 1909 a stále se zde udržují rodinné tradice chovu dobytka Santa Gertrudis. Prohlédněte si tuto krásnou oblast pěšky nebo v otevřeném autě, místo připomíná malé Serengeti. Ubytování Waterberg Guestfarm s polopenzí.

Den 5.: Národní park Etosha 360 km
Po farmářské snídani jeďte dále na sever do NP Etosha, po cestě máte možnost navštívit Gepardí centrum. V Etoshe žije více než 110 druhů zvířat a 300 druhů ptáků. Občasné prameny u pánve přitahují velké množství zvířat a ptáků během období sucha. Ubytování Halali Camp se snídaní.

Den 6.: Národní park Etosha
Užijte si celodenní safari v parku, známého velkým počtem divokých zvířat - slonů, nosorožců, lvů, levhartů, gepardů, velkými stády antilop skákavých, pakoňů, žiraf a dalších druhů zvířat. Ubytování Halali camp se snídaní.

Den 7.: Oblast Omaruru 370 km
Po snídani se vydáte na další farmu, ležící u Omaruru a majestátního masivu Erongo. Je to farma s dobytkem a dalšími zvířaty. Můžete také navštívit Bushman Rock, kde jsou křovácké malby na velkých balvanech ze žuly v Erongo. Ubytování Eileen Guestfarm s polopenzí.

Den 8.: Oblast Omaruru
Užijte si ranní vyjížďku po farmě, později pak můžete jet do Omaruru a navštívit jednu namibijskou vinnou farmu. Průvodce Vám něco řekne o tom, jak se zde víno pěstuje a zpracovává. Pak si dáte farmářský oběd včetně domácích produktů jako je chleba, sýr a klobásy. Ubytování Eileen Guestfarm s polopenzí.

Den 9. + 10.: Swakopmund 280 km
Po snídani pojedete přes pohoří Erongo a kolem Spitzkoppe do pobřežního města Swakopmund. Váš penzion leží u pláže, ale v blízkosti jsou také obchody a restaurace. Idylické město nabízí mnoho fakultativních aktivit, kterých se můžete odpoledne nebo další den zúčastnit. Ubytování Orange House se snídaní.

Den 11.: Poušť Namib 270 km
Vaše cesta pokračuje směrem ke kaňonu Kuiseb. Farma, která vypadá jako hrad má krásný výhled na 18.535 hektarů okolní zvlněné krajiny. Od roku 1936 se na farmě chovají karakulské ovce. Užijte si krásné ubytování a vynikající domácí stravu. Ubytování Niedersachsen Guestfarm s polopenzí.

Den 12.: Poušť Namib
Užijte si opravdovou farmářskou snídani - mléko, máslo a sýr od místních krav Jersey a vajíčka od volně běhajících slepic. Den je volný a lze jej vyplnit mnoha aktivitami... Vycházkami do okolí, vyjížďkami, pozorováním ptáků nebo návštěvou jeskyní Dr. Henno Martina a Dr. Korna. Na farmě je také observatoř a možnost astrofotografování. Ubytování Niedersachsen Guestfarm s polopenzí.

Den 13.: Poušť Namib 260 km
Vaše cesta vás zavede do Sossusvlei. Místní farma patří k nejstarším v Namibii a leží na úpatí pohoří Naukluft. Majitelé jsou velmi pohostinní a mají zde krásné ubytování. Farma se specializuje na pěší vycházky a na jízdy na koních. Odpoledne si užijte vyjížďku do přírody do pohoří Naukluft. Mají zde krásnou zahradu a bazén. Ubytování Bullsport Guestfarm s polopenzí.

Den 14.: Poušť Namib 280 km
Dnes by bylo dobré brzy vstát, abyste si mohli navždy zapamatovat krásný pohled na východ slunce nad dunami Sossusvlei. Kochejte se barevnými písky a stíny nad dunami. Ze Sossusvlei navštivte Dead Vlei, surrealistickou bílou pánev se starými suchými stromy. Po cestě zpět se zastavte v Solitaire a dejte si tu známý jablečný závin. Ubytování Bullsport Guestfarm s polopenzí.

Den 15.: oblast Windhoeku 270 km
Po snídani jeďte na sever do Windhoeku, prohlédněte si trhy po cestě do hlavního města na farmu, která leží v blízkosti mezinárodního letiště. Ubytování Etango Guestfarm s polopenzí.

Den 16.: Odlet z Namibie 5 km
Krátká cesta vás zavede na letiště.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz