www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Přesuny v Botswaně

Mac Air je místní dopravce ze severní Botswany, který zajišťuje leteckou dopravu malými letadly. Létá z Maunu do Okavango Delty, do Kasane, Livingstone, Victoria Falls, Windhoeku a Johannesburgu. Je to největší charterová společnost, která vznikla v roce 1994, vlastní 20 letadel - od 4 místních letadel Cessna 206 až po 10 místné letadlo Cessna Grand Caravan. Letadla jsou pečlivě kontrolována a personál bezvadně vyškolen. Lety jsou velmi pohodlné a příjemné, přelety jsou nezapomenutelné.

Mac Air: zavazadlo nesmí být těžší než 20 kg včetně příručního, předem se musí zaplatit zavazadla navíc, všechna zavazadla musí být měkká a rozměry nesmí přesahovat 25 cm x30 cm x62cm, pokud je váha cestujícího přes 100 kg je třeba to dát vědět předem, maximálně 2 zastávky po cestě, asistence pro speciální potřeby klientů.

Mobilní safari: nabízí vysoce komfortní a luxusní ubytování, klienty mají vlastního průvodce a auto. 10 denní safari má pravidelné odjezdy, minimální počet osob 2, nejvíce 6, dostatek místa v autě pro všechny. Itinerář zahrnuje Chobe Gamlodge, Savute Safari lodge, Camp Moremi, Camp Okavango a Leroo La Tau. (Delta and Desert)
Nejzajímavější: NP Chobe, Moremi game reserve, Okavango Delta, NP Makgadikgadi Pans, privátní auto a průvodce, ubytování v luxusních kempech a lodgích, maximálně 6 osob.


Vaší cestu po vlastní ose do Botswany můžete začít v Johannesburgu, nejdříve na severozápad po A14 do Makgadikgadi Pans a pak směrem do Delty. Po cestě lze přespat v Madi a Thavha v Limpopo a pohonné hmoty nabrat ještě před hranicemi v Alldays. Za hranicemi se vydáte do Tuli safari lodge, v zelené oáze Tuli Game reserve.,kde žijí velká stáda slonů. Odtud pak můžete jet do Limpopo-Lipadi soukromé rezervace a pak 260 km do Khama Rhino sanctuary Kubu Island je také po cestě. Zastavit po cestě se můžete v Makumutu lodge u Orapa apak pokračovat do Maunu -který je výchozím místem pro prozkoumání delty a parku Moremi Game reserve.


Mobilní safari expedice: cesty na míru, privátní kempy, auta a průvodci, nejlepší místa podle výskytu zvěře, soukromý kuchař. Ideální pro malé skupiny (2-14 osob) vše v neopakovatelném stylu. (Uncharted Africa).
Nejzajímavější: itineráře na míru, pohodlné a několik neočekávaných maličkostí navíc, privátní kempy, auta, průvodci, privátní kuchař, nejlepší místa, pro klienty každého věku.

Půjčovna aut 4x4 - auta k dispozici v Kasane, Maunu, Ganorone, Windhoeku, Vic Falls, Harare a Livingstone, vše nové Toyoty 4x4, Landcruisery station wagon, double cab a Hilux double cab, mají lednice, přístřešek, velké nádrže na pohonné hmoty, na vodu, dvě náhradní kola a dvě baterie. Podmínky v Botswaně jsou náročné je tu mnoho písku, kluzké cesty a hluboké přejezdy vodou. Je třeba mít průpravu jízdy autem 4x4. Půjčovna v Maunu, auta plně vybavená, včetně satelitu a Garmin GPS, zajištění kempů, předvedení auta a seznámení s trasou, žádné one way fee mezi Maun a Kasane (Travel Adventures Botswana).

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz