www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Ubytování před a po expedici

Nabízíme vám zajištění veškerého ubytování, transferů a exkurzí před a po samotné výpravě. Vyjednali jsme pro vás nejvýhodnější ceny ubytovacích zařízení na místech, kde končí či začínají naše expedice. Rádi vám pomůžeme s jakoukoliv rezervací ubytování před i po zájezdu. V případě, že nelze zajistit letecký spoj, který by navazoval na začátek expedice nebo když se informativní schůzka koná jeden den před startem expedice a nebo si pouze chcete po dlouhém letu odpočinout, stává se rezervace noclehu nezbytností. Má však i své výhody - protože expedice vyjíždějí brzy ráno, můžete v ten den v klidu sejít ze svého pokoje do hotelové haly, zaregistrovat se a poté nastoupit cestu.

Kategorie: Expedice - informace

Kapské Město:
Breakwater Lodge je situována ve středu Kapského Města. Pouze několik minut od restaurací, hospod, obchodů a divadel. Z Breakwater Lodge jsou snadno k dosažení hlavní silniční tahy, pláže, turistické stezky a městské pamětihodnosti a letiště.
Ještě v 19. století byla Breakwater Lodge vězením, navzdory tomu skýtá opravdu pohodlné ubytování za rozumnou cenu. Všechny pokoje mají výhled buď na Stolovou horu či na zátoku. Ubytovat se zde můžete v jedno či dvoulůžkových pokojích se samostatnou sprchou či koupelnou nebo v jednolůžkovém a dvoulůžkovém pokoji se společnou sprchou. Pokoje jsou vybaveny televizí, rádiem a telefonem.

Johannesburg:
The Randburg Towers Hotel stojí ve středu Randburgu, vzdáleného přibližně 30 km od mezinárodního johannesburgského letište a pouze dvě minuty od Randburg Waterfront, zábavního, restauračního a obchodního centra. Hotel nabízí 180 plně vybavených pokojů a 36 chatek s kuchyňkou, halou a koupelnou. Hotel má též restaurant, bar, bazén a parkovací místa pro hosty.

Windhoek:
Hotel Etambi Garni je situován v klidné obytné čtvrti pět minut od centra a dvě minuty chůze od místního nákupního bulváru se všemi náležitostmi. Luxusní ubytování, skvělá kuchyně, africké ticho, namibijská pohostinnost a skvělé služby. Tento hotel je vítězem v soutěži v pohostinnosti v kategorii "Nejlepší hotel Garni". Každý z pokojů je vybaven elegantním nábytkem, koupelnou, klimatizací, televizí, telefonem, minibarem a sejfem. Dále nabízí možnost bezpečného parkování, bazén pro horké namibijské dny, speciální místo pro romantické večeře s grilováním a tropickou zahradu. Hovoří se zde anglicky, afrikaans a německy. Transport z centra a z letiště Eros je zdarma.

Victoria Falls:
Hunters Lodge je postavena z pálených červených cihel, stojí v obytné oblasti Victoria Falls, přibližně 2 km od centra a 3,5 km od vodopádů. Ubytovací kapacita činí 6 dvoulůžkových pokojů s televizí, telefonem a koupelnou. Hunters cottage, samostatná zděná chata ve stejném vlastnictví, má tři dvoulůžkové pokoje, jeden se samostatnou koupelnou, zbylé dva pokoje se o koupelnu dělí. Hotel jinak má také bazén, ohniště na grilování a bezpečné hlídané parkoviště. V hotelu není povoleno ubytování dětí pod 10 let.

Livingstone:
Tábořiště The Zambezi Waterfront je situováno hned naproti ostrovu Siloka na zambijské straně mocné řeky Zambezi a je z něj pěkný výhled na opar Viktoriiných vodopádů. Toto zařízení je ideální pro dobrodružné a mladé lidi, kteří chtějí za rozumnou cenu poznat magické Viktoriiny vodopády a sílu řeky Zambezi. Poskytují zde místa na postavení vlastních stanů, vlastní kvalitní stany s obsluhou a plně vybavené chatky. Toto tábořiště má tichou, stinnou polohu a k jeho klientele patří dobrodruzi, baťůžkáři a členové expedic, kterých pojme více než 90.

Vesnice "The Adventure Vilage" na břehu řeky s výhledem na ostrov Siloka nabízí stany s podezdívkou o velikosti 3x3 metry, každý se samostatnou verandou. Vesnička ubytuje 60 hostů ve 30 stanech. Obě zařízení mají dokonale čisté sociální zařízení - toalety a sprchy s teplou a studenou vodou.

Komplex Zambezi Waterfront má 16 dvoulůžkových chatek, šest s výhledem na řeku. Jsou zde také tři samostatné pokoje a 4 pokoje rodinné. Nad řekou na dřevěném molu je centrální stravovací komplex s krásným výhledem na řeku. Najdeme zde i bazén, bar a restauraci pod širým nebem, recepci a obchod.

Nairobi:
Hotel Boulevard je klidný a bezpečný hotel uprostřed pestré a živé keňské metropole. Rozprostírá se na 4,5 akrech tropických zahrad podél řeky Nairobi.
Poskytuje hostům bazén, tenisové kurty, parkoviště, verandy, restaurace, tři bary, kavárnu, konferenční místnosti, obchodní centrum, cyber café, obchod se suvenýry a novinový stánek.
Sedmdesát luxusních pokojů je vybaveno koupelnou s vanou nebo sprchou, balkónem, telefonem, přístupem na internet, sejfem, rádiem a satelitní TV.

Nezapomeňte si zarezervovat transfer z letiště!

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz